۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۷

10 مرکز سواد رسانه‌ای در گیلان راه‌اندازی می‌شود

10 مرکز سواد رسانه‌ای در گیلان راه‌اندازی می‌شود
رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان گفت: 10 مرکز سواد رسانه‌ای در استان گیلان راه‌اندازی می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، مهدی پارسا ظهر امروز در نشست شورای عالی سواد رسانه‌ای گیلان با اشاره به برگزاری 100 دوره آموزشی سواد رسانه‌ای در 100 مسجد این استان اظهار داشت: برگزاری دوره‌های آموزشی سواد رسانه‌ای خانواده، جوانان و نوجوانان، دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها را برنامه‌ریزی و اجرایی کردیم.

وی با بیان اینکه با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گیلان 10 مرکز سواد رسانه‌ای در استان راه‌اندازی می‌شود، افزود: این مراکز در قالب کانون‌های فرهنگی دانشجویی در سطح واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل می‌شود.

دوره عالی سواد رسانه‌ای 430 فعال فضای مجازی گیلان برگزار شدگیلان| دوره‌های آموزش عالی خبرنگاری و سواد رسانه‌ای در تالش برگزار می‌شودپویش سواد رسانه‌ای در 100 مسجد استان گیلان برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج رسانه سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه سواد رسانه‌ای نیاز مبرم در عصر رسانه است، گفت: آموزش فراگیر سواد رسانه‌ای در جامعه سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از مضرات فضای مجازی است.

پارسا بیان اینکه دوره‌های خبرنگاری در سطح دانشگاه‌های آزاد اسلامی گیلان تشکیل می‌شود، تصریح کرد: دوره مربی‌گری درجه دو و سه سواد رسانه‌ای نیز با هدف تربیت مربیان سواد رسانه‌ای در دانشگاه آزاد اسلامی گیلان تشکیل می‌شود.

به گفته وی، انجمن علمی علوم ارتباطات و رسانه نیز با مشارکت و همکاری دانشگاه‌ها و مراکز علمی و پژوهشی گیلان بیش از پیش فعال شده و تمامی دوره‌های آموزشی با نظارت این انجمن برگزار می‌شود.

کلیدواژه ها :چند رسانه ای
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking