۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۱

همایش عاشورایی «رهروان زینبی» در استان سمنان برگزار می‌شود

همایش عاشورایی «رهروان زینبی» در استان سمنان برگزار می‌شود
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: همایش «رهروان زینبی» در بقاع متبرکه استان سمنان برگزار می‌شود.
- اخبار استانها -

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین اسماعیل تدینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، اظهار داشت: در سمنان این همایش در امامزاده یحیی (ع) سمنان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این همایش فردا و در روز دوازدهم محرم‌الحرام در سمنان و سایر شهرستان‌های این استان در بقاع شاخص این استان برگزار می‌شود افزود: این همایش همه‌ساله با حضور بانوان رهرو زینب (س) برگزار می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان با بیان اینکه این همایش با حضور گسترده بانوان سمنانی برگزار می‌شود تصریح کرد: در این همایش بانوان سمنانی دیگربار با حضرت زینب (س) پیمان دوباره می‌بندند.

تدینی با اشاره به نقش مهم و انسان‌ساز زنان در جامعه تصریح کرد: بدون شک وجود زنان به‌عنوان رکن مهم خانواده و جامعه می‌تواند در رفع بسیاری از مشکلات جامعه مؤثر باشد و دین مبین اسلام نیز توجهی ویژه به نقش بی‌بدیل زنان در جامعه اسلامی دارد.

همایش «رهروان زینبی» در لرستان برگزار می‌شودتجمع سوگواری رهروان زینبی در بقاع متبرکه استان گلستان برگزار می‌شود62 امامزاده شاخص  استان اصفهان میزبان همایش رهروان زینبی (س) است

وی به برخی برنامه‌های همایش عاشورایی «رهروان زینبی» در سمنان اشاره کرد و گفت: قرائت حدیث شریف کساء و عزاداری برای شهدای کربلا برخی از این برنامه‌ها است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان تصریح کرد: زنانی سمنان فردا با حضور خود در همایش عاشورایی «رهروان زینبی» خواهند گفت: همیشه و در همه حال راه زینب کبری (س) را ادامه می‌دهند.

تدینی افزود: همایش عاشورایی «رهروان زینبی» با همکاری هیئت‌امنای امامزاده یحیی (ع) سمنان، پایگاه بسیج حرم مطهر امامزاده یحیی (ع) و واحد خواهران هیئت عاشقان ثارالله برگزار می‌شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking