۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸

راه‌اندازی قطار ویژه اربعین در مسیر مشهد به کرمانشاه

راه‌اندازی قطار ویژه اربعین در مسیر مشهد به کرمانشاه
گروه اجتماعی- مدیرعامل راه آهن از راه‌اندازی قطارهای ویژه اربعین در مسیر مشهد به کرمانشاه خبر داد و گفت: در این ایام شاهد افزایش چشمگیر خدمات ریلی هستیم.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، سعید رسولی، مدیرعامل راه آهن امروز، 20 شهریورماه در بازدید از راه آهن غرب با اشاره به درخواست استاندار کرمانشاه درخصوص بازدید از خط راه آهن اظهار کرد: امروز آخرین اقدامات لازم درخصوص تسهیل در تردد زوار اربعین صورت گرفت.
وی با بیان اینکه راه آهن ملایر به کرمانشاه تا مرز خسروی ادامه پیدا می‌کند، افزود: این مسیر به یکی از کریدورهای بین‌المللی تبدیل می‌شود.
مدیرعامل راه آهن درادامه با بیان اینکه اربعین حسینی یک اجتماع بزرگ جهانی است گفت: افتخار داریم که سال گذشته نیز در خدمت زوار بودیم و با انتقال آن‌ها به کرمانشاه در این مراسم معنوی سهمی داشتیم.
رسولی اظهار کرد: برنامه‌های شرکت راه‌ آهن برای ایام اربعین قطعی نشده و در صورت تأیید نهایی به مردم اعلام خواهد شد.
وی افزود: امسال خدمات راه آهن رشد چشمگیری به لحاظ کمی و کیفی خواهد داشت و قطارهای ویژه اربعین در مسیر مشهد به کرمانشاه راه‌اندازی می‌شود و در این ایام شاهد افزایش چشمگیر خدمات ریلی هستیم.
مدیر عامل راه آهن از برپایی و استقرار یک موکب در ایستگاه راه آهن کرمانشاه برای خدمت‌رسانی به زوار اربعین خبر داد و گفت: در بازدید از مسیر مواردی را بررسی کردیم که بخشی از آن‌ها تا قبل از ایام اربعین رفع خواهد شد.
انتهای پیام

کلیدواژه ها :راه آهن
منبع : خبرگزاری قرآن

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking