۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۷

دشمن برای جدایی مردم از ولایت فقیه نقشه می‌کشد

دشمن برای جدایی مردم از ولایت فقیه نقشه می‌کشد
رئیس حوزه علمیه شهید مدرس اردستان گفت:در این عصر و زمان دشمن برای کم رنگ نشان دادن مسائل اسلامی و دینی و برای جدا کردن مردم از ولایت فقیه به هر دسیسه و نقشه‌ای روی می‌آورد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،حجت الاسلام منصور صابری رئیس حوزه علمیه شهید مدرس اردستان اظهار داشت: مسلمانان وظیفه دارند تا با عزاداری‌ها در ماه محرم و صفر زمینه ظهور امام زمان (عج) را فراهم کنند.

او افزود: در این عصر و زمان دشمن برای کم رنگ نشان دادن مسائل اسلامی و دینی و برای جدا کردن مردم از ولایت فقیه به هر دسیسه و نقشه‌ای روی می‌آورد که ما وظیفه داریم نسبت به این مسائل بی تفاوت نباشیم.

رئیس حوزه علمیه شهید مدرس اردستان گفت: با تمام نقشه‌ها و دسیسه‌های دشمن، ارادت و پایبندی مردم بعد از یک هزار و ۳۸۰ سال از شهادت امام حسین (ع) کم نشده است و هر روز علاقه‌مندان این امام همام در سراسر دنیا بیشتر می‌شوند.

او ابراز داشت: میلیون‌ها نفر زائر از سراسر دنیا در روز اربعین در کربلای معلی جمع می‌شوند که این‌ها همه از قدرت و صلابت امام حسین (ع) است.

حجت الاسلام صابری بیان داشت: مکتبی که سیدالشهدا دارد هیچ وقت زیر بار ذلت نمی‌رود و کسانی که به امام حسین (ع) تمسک کنند نیز هرگز ذلت را نخواهند پذیرفت.


رئیس حوزه علمیه شهید مدرس اردستان تصریح کرد: افرادی که مکتب امام حسین (ع) را شناخته باشند زیر بار زور نمی‌روند و با یزیدیان سازش نخواهند داشت و مردم مسلمان کشور‌های یمن، لبنان و فلسطین با مقاومت خود این راه را ثابت کرده‌اند.

او با بیان اینکه جامعه مهدوی تحقق پیدا نخواهد کرد مگر مردم جامعه امروز ما در مکتب امام حسین (ع) محکم و استوار مقاومت کنند، ابراز داشت: حرکتی که سیدالشهداء آغاز کرد به دلیل میزان اثرگذاری و نقش مهم آن درحفظ اسلام، جریانی ماندگار است که هیچ گاه از حرارت آن کاسته نمی‌شود.

حجت الاسلام صابری با بیان اینکه بی تفاوتی مردم در زمان امام حسین (ع) نسبت به ارزش‌ها باعث دگرگونی جامعه شد، افزود: امام حسین (ع) قیام کرد تا با این منکر به وجود آمده مبارزه کرده و عقل‌های خفته را بیدار کند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking