۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۵

الگوگیری از شهدا زمینه‌ساز توسعه کشور می‌شود

الگوگیری از شهدا زمینه‌ساز توسعه کشور می‌شود
گروه فرهنگی ــ مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه نمین گفت: الگوگیری از شهدا زمینه‌ساز توسعه و تعالی واقعی برای کشور می‌شود، چرا که شهدای والامقام در تداوم راه شهدای کربلا و با تأسی از ارزش‌های نهضت عاشورا در مقابل دشمنان نظام و اسلام ایستادگی کردند و در این مسیر جانفشانی و ایثارگری کردند.

الگوگیری از شهدا زمینه‌ساز توسعه و تعالی واقعی برای کشور می‌شودبه گزارش ایکنا از اردبیل، یادواره ۱۹ شهید والامقام دهستان پیله‌رود از توابع بخش مرکزی شهرستان نمین، روز گذشته، ۱۹ شهریورماه با حضور اهالی، مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در مسجد جامع روستای مسجد محله برگزار شد که سخنرانی، پخش کلیپ و اجرای مداحی از برنامه‌های اجرا شده در این مراسم بود.

حجت‌الاسلام محمدی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه نمین در این یادواره اظهار کرد: الگوگیری از شهدا زمینه‌ساز توسعه و تعالی واقعی برای کشور می‌شود چرا که شهدای والامقام در تداوم راه شهدای کربلا و با تاسی از ارزش‌های نهضت عاشورا در مقابل دشمنان نظام و اسلام ایستادگی کردند و در این مسیر جانفشانی و ایثارگری کردند.

وی گفت: عظمت و اقتدار کنونی کشور در سایه جانفشانی و ایثارگری شهدای والامقام رقم خورده که برای دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران و خاک کشور جان خود را نثار انقلاب کردند و باید با ادای دین نسبت به این شهدا در مسیر پیشرفت و تعالی کشور گام برداریم.

محمدی بیان کرد: شهیدان دلایل بسیاری برای حضور در جبهه‌های حق علیه باطل در وصیت نامه هایشان بیان کرده‌اند که یکی از اشارات آن‌ها تاسی به واقعه عاشورا و امام حسین (ع) بوده و آن‌ها بر ادامه راه این امام همام تاکید کرده‌اند.

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه ناحیه نمین افزود: بر همه وظیفه است از مکتب اسلام و نوامیس اسلام دفاع کنند اگر معتقد هستیم که کاش در صحراى کربلا بودیم و امام حسین(ع) و یارانش را یارى مى‌کردیم پس باید به پا خیزیم و اگر امروز کمر خدمت به اسلام را نبندیم به خون هزاران شهید و قرآن و خودمان خیانت کرده‌ایم.
انتهای پیام

کلیدواژه ها :سپاه عاشورا
منبع : خبرگزاری قرآن
website tracking