۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵

سردار اشتری:

تمهیدات ناجا برای اربعین حسینی (ع)/زائران از سفر بدون گذرنامه به عراق خودداری کنند‌

تمهیدات ناجا برای اربعین حسینی (ع)/زائران از سفر بدون گذرنامه به عراق خودداری کنند‌
فرمانده ناجا گفت: شرایط برای سفر زائران اربعین با کیفیت مطلوب تری نسبت به سال های گذشته فراهم شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،سردار" حسین اشتری فرمانده ناجا در جمع هیئت‌های مذهبی و عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) شهر اصفهان از تمهیدات ویژه پلیس برای امنیت مسافرت‌های جاده‌ای در روز‌های پایانی شهریورماه خبر داد و گفت: همکاران من در تمامی راه‌های درون و برون شهری آماده خدمت رسانی به مردم  هستند؛ همچنین به شهروندان توصیه می‌کنم با دقت و حوصله رانندگی کرده و از رانندگی کردن باحالت خستگی و خواب آلودگی پرهیز کنند تا ان شاءالله اتفاق ناگواری برای آن‌ها و سرنشینانشان به وجود نیاید.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور درباره تمهیدات ناجا برای اربعین حسینی (ع)، گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته شرایط برای سفر زائران اربعین با کیفیت مطلوب تری نسبت به سال‌های گذشته فراهم شده و نیروی انتظامی در کنار سایر دستگاه‌های مربوطه از آمادگی لازم برای خدمت رسانی به زائران برخوردار است.

او بیان کرد: از زائران می‌خواهیم با همکارانم در پایانه‌های مرزی نهایت همکاری را داشته باشند و از سفر کردن بدون گذرنامه خودداری کرده و حتماً به توصیه‌ها و هشدار‌های پلیس توجه لازم داشته باشند.

فرمانده ناجا گفت: امیدوارم با تمهیداتی که پیش بینی شده زائران اربعین به خوبی از مرز‌هایی که مشخص شده عبور کرده و در سلامت و امنیت کامل نیز به موطن خود بازگردند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking