۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳

برپایی نمایشگاه «شمیم حسینی» در کرمانشاه

برپایی نمایشگاه «شمیم حسینی» در کرمانشاه
گروه اجتماعی ــ نمایشگاه «شمیم حسینی» با هدف تهیه اقلام فرهنگی پیاده‌روی اربعین به همت جمعیت بانوان فرهیخته در کرمانشاه برپا می‌شود.

افسانه تیرانداز، دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از برپایی نمایشگاهی با هدف تهیه اقلام فرهنگی پیاده‌رویی اربعین به همت جمعیت بانوان فرهیخته استان خبر داد.

وی افزود: این نمایشگاه با هدف در رأس قرار دادن انجام کار فرهنگی در ایام اربعین انجام می‌شود چراکه زیربنای کار امام‌ حسین(ع) فرهنگی است.

دبیر جمعیت بانوان فرهیخته استان کرمانشاه بیان کرد: تشویق و ایجاد انگیزه برای مشارکت بیشتر اعضای فرهنگی در پیاده‌رویی عظیم اربعین از اهداف برپایی این نمایشگاه است.

تیرانداز با اشاره به اینکه زمان برپایی این نمایشگاه نیمه اول مهرماه سال‌جاری است، بیان کرد: کار فرهنگی از نیازهای اساسی در ایام اربعین به ویژه در کشور عراق است و زائران اربیعن حسینی به ویژه از کشور ایران هریک باید سفیر فرهنگی باشند.

وی در پایان تأکید کرد: اعضای جمعیت بانوان فرهیخته با رسالتی مشخص در این راستا سعی در برپایی نمایشگاهی می‌کنند که جلوه‌های فرهنگی ایام اربعین را به تصویر بکشد و بدانیم در این راستا هریک مسئولیم.
انتهای پیام

منبع : خبرگزاری قرآن
website tracking