۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۴

26 میلیارد ریال به تیم فوتبال شاهین‌شهرداری بوشهر پرداخت شد

26 میلیارد ریال به تیم فوتبال شاهین‌شهرداری بوشهر پرداخت شد
شهردار بوشهر با اشاره به پرداخت 26 میلیارد ریال به تیم شاهین شهرداری بوشهر گفت: بر‌اساس اعلام نیاز هیئت مدیره تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اعتبارات لازم به این تیم پرداخت می‌شود.
- اخبار استانها -

سید نورالدین امیری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با تاکید بر حمایت همه جانبه از این شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: پرداخت اعتبارات بر اساس نیاز هیئت مدیره تیم شاهین پرداخت می‌شود و هیچ مشکلی در این عرصه وجود ندارد.

وی از پرداخت 26 میلیارد ریال به تیم شاهین شهرداری بوشهر خبر داد و بیان کرد: بر اساس تعهدات، شهرداری بوشهر موظف به پرداخت اعتبارات مورد نیاز این تیم است که شامل پرداخت مبلغ قراردادهای بازیکنان، هزینه‌های سفر، تغذیه و هزینه‌های جاری است.

شهردار بوشهراز پرداخت 10 درصد مبلغ قرارداد بازیکنان تیم شاهین بوشهر خبر داد و افزود: برای موفقیت تیم شاهین شهرداری بوشهر از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.

امیری به روند اجرایی طرح‌های عمران شهری پرداخت و خاطر نشان کرد: هزینه‌ها و اعتبارات  تیم شاهین شهرداری بوشهر به اعتبارات عمران شهری ارتباطی ندارد و اکنون روند اجرایی طرح‌ها با همه مشکلات درآمدی و شرایط اقتصادی کشور مطلوب است.

وی، با اشاره به اجرای 8 طرح کلان شهر بوشهر تصریح کرد: 8 پروژه کلان بوشهر بوشهر که هرکدام حداقل هزینه‌ای بالای 10 میلیارد ریال دارند روند اجرایی مطلوبی دارد.

شهردار بوشهر از تخصیص 70 میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های عمران شهری بوشهر خبر داد و گفت: برخی افراد گله‌مند رکود اجرای طرح‌های عمران شهری هستند در حالیکه طرح‌های زیربنایی در بوشهر روند مطلوبی دارد و حداکثر تا 2 سال آینده پروژه‌های مهم و کلان شامل تقاطع غیرهم‌سطح  میدان شهید مطهری، پارک امام علی(ع)، گذر محله سرتل به نیروگاه اتمی و دیگر پروژه‌ها تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

امیری با اشاره به اعتبارات ارزش افزوده و عوارض آلایندگی تصریح کرد: سال گذشته 100 میلیارد تومان اعتبار از محل ارزش افزوده به شهرداری بوشهر پرداخت شد که این اعتبارات نقش مهم و اثربخشی در تسریع روند اجرایی طرح‌های عمران شهری دارد.

ویسی با انتقاد از شرایط شاهین شهرداری بوشهر: شاید می‌خواهند اذیتم کنند که بروم!/ هنوز در خواب لیگ یک هستند مشهد| ویسی: صحبت از سقوط توهین به شاهین شهرداری است/ قبل از خطای پنالتی گلر ما مهاجم شهر خودرو در آفساید بود استانداری بوشهر از طریق راه‌های قانونی به تیم شاهین کمک کند

وی افزود: امسال بیشتر به طرح‌های زیربنایی عمران شهری بوشهر توجه شده است.

کلیدواژه ها :کلان داده
منبع : تسنیم
website tracking