۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲

احتمال وقوع گرد و خاک در خوزستان

احتمال وقوع گرد و خاک در خوزستان
مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: برای آسمان خوزستان تا 24 ساعت آینده به ویژه ‌آبادان، شادگان و ماهشهر احتمال گرد و خاک محلی و موقتی پیش‌بینی می‌شود.
- اخبار استانها -

محمد سبزه‌زاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دراهواز، درباره آخرین وضعیت هواشناسی استان خوزستان اظهار داشت: آسمان خوزستان تا 24 ساعت آینده صاف همراه با وزش باد قابل ملاحظه به ویژه در مناطق غربی، مرکزی، جنوبی و جنوب غربی است.

وی بیان کرد: آسمان خوزستان تا 24 ساعت آینده برای شهرستان‌های آبادان، شادگان و ماهشهر احتمال گرد و خاک محلی و موقتی پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان خوزستاندرباره سیر صعودی یا نزولی دمای هوا در خوزستان گفت: از ابتدای هفته جاری تا پایان هفته افت دما 2 درجه سانتی‌گراد در اغلب مناطق استان مورد انتظار است.

خیزش گرد و خاک در چهارمحال و بختیاری پیش‌بینی می‌شودوضعیت آب و هوای خراسان جنوبی در تاسوعا و عاشورا؛ ‌‌افزایش سرعت باد و وقوع گرد و خاکپدیده گرد و خاک موقت تا اواخر هفته بر خوزستان حاکم است

سبزه‌زاری با بیان اینکه در شبانه‌ روز گذشته امیدیه با 43.3 و ایذه با 19.2 درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق گزارش شده‌اند ادامه داد: حداکثر دمای اهواز به 42 و حداقل نیز به 26 درجه سانتی‌گراد می‌رسد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking