۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۰

رئیس هیئت هندبال استان خوزستان انتخاب شد

رئیس هیئت هندبال استان خوزستان انتخاب شد
مجمع انتخاب رئیس هیئت هندبال استان خوزستان با حضور جمعی از اعضای این هیئت، رئیس فدراسیون و انتخاب رئیس این هیئت به مدت چهار سال برگزار شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، مجمع انتخاب رئیس هیئت هندبال استان خوزستان باحضور جمعی از اعضای این هیئت و رئیس فدراسیون و مسئولان اداره ورزش و جوانان استان برگزار شد.

سه نفر شامل عبدالمهدی جلالی، سروش کجبافی و عادل عکرش نامزد ریاست هیئت هندبال خوزستان بودند که یک نفر غایب و نفر دوم نیز به دلیل تأخیر در اطلاع‌رسانی از نامزدی انصراف داد.

درنهایت سروش کجبافی با 17 راس اعضای هیأت هندبال خوزستان به مدس چهار سال ریاست این هیئت را برعهده گرفته تا با برنامه‌ریزی بتواند استعدادهای نهفته استان را شناسایی و به پویایی برساند.

دوئل بالانشین‌‌های گروه اول برای صدرنشینی در لیگ برتر هندبال/ مس به دنبال حفظ جایگاهبرگزاری اردوی تیم ملی هندبال در قطر/ تلاش برای حضور لژیونرها در بازی‌های دوستانهپناهنده: کار راحتی در جام باشگاه‌های هندبال آسیا نداریم/ تیم خوب و یکدستی داریم

مجمع انتخاب رئیس هیئت هندبال استان خوزستان جمعی از اعضای هیئت هندبال خوزستان و بخش‌های مختلف ورزشی و غیبت مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking