۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷

افزایش تراکم موضوع کمیسیون ماده پنج اراک، ساوه و تفرش

افزایش تراکم از موضوعات جلسه کمیسیون ماده پنج شهر‌های اراک، ساوه و تفرش بود.

افزایش تراکم موضوع کمیسیون ماده پنج اراک، ساوه و تفرش  به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک، جلسه کمیسیون ماده پنج شهر‌های اراک، ساوه و تفرش با ۳۷ دستور کار برگزار و در این جلسه به پرونده‌های ارجاعی از راه و شهرسازی بعنوان دبیرخانه کمیسیون رسیدگی شد.

احمد مرزبان مدیرکل راه و شهرسازی در خصوص پرونده‌های ارجاعی به کمیسیون ماده ۵ گفت: افزایش تراکم، تجمیع و صدور مجوز صنعتی، تغییر کاربری، تفکیک ملک، جابه جایی خط عقب نشینی، حذف قسمتی از شارع؛ احداث معبر ۸ متری، اصلاح معبر بن بست، تغییر عرض شارع و. از جمله مواردی است که در این جلسه مورد بحث و گفتگو و تصمیم گیری قرار گرفت.

مرزبان افزود: در این جلسه دستور کار‌های مربوط به ۳ شهر استان مطرح شد که تعداد ۲۴ پرونده مربوط به شهر اراک، ۷ پرونده مربوط به شهر ساوه و ۶ پرونده مربوط به شهر تفرش بود.

جلسه کمیسیون ماده پنج شهر‌های اراک، ساوه و تفرش به ریاست زندیه وکیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی و با حضور مدیران کل دفتر امور فنی و حمل و نقل و ترافیک استانداری و راه و شهرسازی، رئیس شورای اسلامی اراک، شهردار ساوه، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان و سایر اعضا برگزار شد.

انتهای پیام /ج

افزایش تراکم از موضوعات جلسه کمیسیون ماده پنج شهر‌های اراک، ساوه و تفرش بود
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking