۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۵

خسارت خودروی سنگین به تاسیسات برق تونل محور جیرفت_ جبالبارز

خسارت خودروی سنگین به تاسیسات برق تونل محور جیرفت_ جبالبارز
رئیس اداره ایمنی و حریم راهداری جنوب کرمان گفت: برخورد یک خودروی سنگین به تاسیسات برق تونل در محور جیرفت جبالبارز تردد را با مشکل مواجه کرده است.

برخورد یک خودروی سنگین به تاسیسات برق تونل در محور جیرفت_ جبالبارزبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان  ؛ جواد نژادی رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان گفت: صبح امروز یک خودروی سنگین به تاسیسات برق تونل اسفند در محور جیرفت جبالبارز خسارت ٥٠٠میلیون تومانی وارد کرد و تردد در مسیر را با مشکل مواجه  کرد.

وی افزود : هم اکنون این تونل به علت حجم خسارت به تاسیسات هوایی و تابلو‌های برق خاموش است و اکیپ‌هایی گشت راهداری کارشناسان اداره ایمنی و حریم برای اقدامات سریع به محل تونل اسفند اعزام شدند.

او افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد خودروی سنگین به علت رعایت نکردن ارتفاع قانونی حمل بار و سرعت بالا سبب برخورد با تاسیسات روشنایی داخلی تونل شده است.

نژادی افزود: پیگیری‌ها برای پیدا کردن راننده متخلف متواری با همکاری عوامل پلیس راه جیرفت ادامه دارد.

او از رانندگان عبوری از این محور خواست تا زمان ایجاد امکان برای تعمیر و بازسازی تاسیسات روشنایی با جوانب احتیاط در تونل اسفند تردد نمایند و با تابلو‌های در طول مسیر دقت کنند.

محور ارتباطی جیرفت به کرمان ۱۲ تونل دارد.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking