۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۲

قدردانی ماموستا ‌رستمی از پلیس برای برقراری امنیت در کردستان

قدردانی ماموستا ‌رستمی از پلیس برای برقراری امنیت در کردستان
نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با تقدیر از عملکرد پلیس و متولیان امنیت کشور، گفت: امنیت امروز کشور ایران اسلامی الگویی برای جهانیان است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج ‌به‌نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان با ماموستا رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت‌وگو کرد.

حاج ماموستا فایق رستمی، نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در این دیدار ضمن تسلیت ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع)، اظهار داشت: امام حسین(ع) الگوی تمام اعیار برای همه بشریت است.

وی با بیان اینکه در دین ما سفارش شده کسی که با محبت اهل بیت(ع) فوت کند انگار که به درجه رفیع شهادت نایل آمده است، افزود: پیامبر اکرم(ص) فرموده کسی که امام حسن(ع) و امام حسین(ع) و پدر و مادرش را دوست داشته باشد، روز قیامت در کنار من است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، تصریح کرد: در کنگره عظیم حج، مسلمانان با زبان و لهجه‌های مختلف حضور دارند و حجاج ایرانی در مکه مکرمه هرکدام یک سفیر به معنای واقعی هستند.

فرمانده سپاه: قدرت دفاعی و امنیتی ایران نفوذ ناپذیر استفرمانده مرزبانی ناجا: مردم استان کردستان نقش بسیار موثری در امنیت مرزهای غرب کشور ایفا می‌کنندفرمانده انتظامی استان کردستان: امنیت عزاداران حسینی کردستان در ماه محرم فراهم می‌شود

وی با اشاره به توصیه‌های مقام معظم رهبری در خصوص وحدت مسلمانان تصریح کرد: نماز را به صورت جماعت اقامه کنیم چراکه موجب وحدت و دوری از تفرقه بین مسلمانان می‌شود.

ماموستا رستمی خاطر نشان کرد: بحمدالله ایران اسلامی با وجود این‌چنین امنیت پایدار الگوی خوبی برای کشورهای اسلامی است و این شرایط کنونی با تلاش و کوشش پلیس و دستگاه‌های امنیت به‌وجود آمده است.

فرمانده انتظامی استان کردستان نیز در این دیدار تشریف فرمایی حاج ماموستا «فایق رستمی» نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری از مکه مکرمه و مدینه منوره را تبریک و تهنیت گفت و از خداوند منان برای همه روحانیون و علمای اعلام آرزوی توفیق روز افزون کرد.

سردار علی آزادی، نقش علما و روحانیون را در مسائل و موضوعات اجتماعی بسیار تأثیرگذار دانست و یادآور شد: این بزرگان به‌عنوان سرمایه‌های بزرگ اجتماعی به شمار می‌روند.

منبع : تسنیم
website tracking