۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۶

برپایی نمایشگاه فروش پاییزه از ۲۲ شهریور ماه

برپایی نمایشگاه فروش پاییزه از ۲۲ شهریور ماه
نمایشگاه فروش پاییزه به مناسبت بازگشایی مدارس از ۲۲ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برپا می‌شود.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، علی اصغر حاجی محمدی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین گفت: در آستانه بازگشایی مدارس، نمایشگاه پاییزه با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان از ۲۲ تا ۲۹ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

حاجی محمدی افزود: در این رویداد اقتصادی کالا‌هایی شامل پوشاک، کیف و کفش، لوازم التحریر، مواد غذایی، بهداشتی و همچنین اقلام تنظیم بازار شامل قند و شکر و برنج عرضه خواهد شد.

او اضافه کرد: کالا‌هایی که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد از لحاظ قیمت و کیفیت مورد تأئید کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت است و بازرسان این سازمان بر نحوه فروش غرفه داران نظارت خواهند داشت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان، تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها، عرضه مستقیم کالا توسط تولید کنندگان در فضا‌های رقابتی به منظور افزایش تنوع، انتخاب و خرید مردم و ایجاد دسترسی بهتر به کالا‌های مورد نیاز را از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه بیان کرد.

حاجی محمدی یادآورشد: نمایشگاه فروش پاییزه در مدت برگزاری از ساعت ۱۶ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان دایرخواهد بود.

کلیدواژه ها :حاجی
منبع : باشگاه خبرنگاران

بازتاب این خبر در رسانه ها

اخبار مرتبط

website tracking