۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۰

بهره‌برداری از فاز دوم جلوخان آرامگاه فردوسی به زودی انجام می‌شود

بهره‌برداری از فاز دوم جلوخان آرامگاه فردوسی به زودی انجام می‌شود
معاون شهردار مشهدمقدس گفت: بهره‌برداری از فاز دوم جلوخان آرامگاه فردوسی به زودی انجام می‌شود.
- اخبار استانها -

خلیل‌الله کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس اظهار داشت: 28 اردیبهشت ماه و همزمان با افتتاح فاز اول پروژه ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی، عملیات اجرایی ساماندهی فاز دوم نیز با روشن شدن تابلو روز شمار آغاز شد.

وی اضافه کرد: برای اجرای فاز دوم به مساحت 3.7 هکتار زمانبندی 100 روزه در نظر گرفته شده بود که بر همین اساس ساماندهی این فاز باید دوم شهریورماه آماده بهره‌برداری می‌شد که خوشبختانه عملیات اجرایی پروژه سرموعد مقرر شنبه دوم شهریور به پایان رسید.

مشهد| تابلوی راهنما به سمت آرامگاه فردوسی در مسیر بین راهی وجود نداردپروژه 7 هکتاری جلوخان آرامگاه فردوسی تا پایان پاییز به بهره‌برداری می‌رسدبازپیرایی جلوخان آرامگاه فردوسی؛ حرکتی مو‌ثر ‌در افزایش گردشگران از توس

کاظمی با اشاره به این که ساماندهی فاز دوم جلوخان آرامگاه فردوسی حدود 16.5 میلیارد تومان هزینه داشته است اظهار کرد: در این فاز 11هزار و900 مترسنگ طولی، 375 مترمربع سنگ پازلی ، 5500 متر سنگ کوبیک بکار رفته است.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین در فاز دوم جلوخان 1.6 هکتار فضای سبز اجرا و 208 پایه چراغ نصب شده است.

فاز اول ساماندهی جلوخان آرامگاه فردوسی به مساحت 3 هکتار با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان 28 اردیبهشت ماه به بهره‌‌‌برداری رسید و فاز دوم نیز اکنون آماده بهره‌برداری است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking