۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۷

کسب ۴ مدال برای دوچرخه سواری استان کرمانشاه

کسب ۴ مدال برای دوچرخه سواری استان کرمانشاه
رئیس هیئت دوچرخه سواری استان کرمانشاه گفت : دوچرخه سواران ۴ مدال کسب کردند .

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،عزیزی رئیس هیئت دوچرخه سواری استان کرمانشاه گفت : تنها ورزشکار پاراسایکلینگ، هیئت دوچرخه سواری در رقابت‌های قهرمانی کشور که به میزبانی تهران برگزار گردید صاحب ۴ مدال رنگارنگ شد.

او گفت : در مسابقات قهرمانی کشور پاراسایکلینگ و نابینایان و کم بینایان دوچرخه سواری سال ۹۸ در بخش پیست و جاده که از مورخ ۱۳ لغایت ۱۵ شهریور ماه در استان تهران برگزار شد شاهین اکبری ورزشکار تیم استان کرمانشاه در این رقابت‌ها توانست ۳ مدال نقره و ۱ مدال برنز را به ارمغان بیاورد.

عزیزی افزود : مسابقات قهرمانی کشوری پاراسایکلینگ و نابینایان و کم بینایان دوچرخه سواری سال ۹۸ در بخش پیست و جاده که در استان تهران برگزار شد، شاهین اکبری ورزشکار تیم استان کرمانشاه توانست در ۴ ماده این رشته در جایگاه مطلوبی قرار بگیرد.
عزیزی خاطر نشان کرد: شاهین اکبری ورزشکار پاراسایکلینگ، در این رقابتها؛ در ماده تایم تریل انفرادی جاده مدال نقره، در ماده ۴ کیلومتر پیست مدال نقره، در ماده استقامت جاده مدال نقره و در ماده یک کیلومتر پیست مدال برنز را برای خانواده دوچرخه سواری بدست آورد.

رئیس هیئت دوچرخه سواری استان کرمانشاه افزود: مسابقات پاراسایکلینگ با رقابت ۱۰ تیم و ۱۸ ورزشکار از استان‌های سراسر کشور در ورزشگاه تختی و پیست ورزشگاه آزادی تهران صورت گرفت.

این مقام مسئول در خصوص ورزش دوچرخه سواری و ورزشکاران پاراسایکلینگ و نابینایان و کم بینایان استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه با داشتن ۲ میلیون نفر جمعیت استان و داشتن چنین استعداد‌هایی در بخش‌های مختلف رشته دوچرخه سواری متاسفانه از وجود پیست دوچرخه سواری محروم هستیم و امکاناتی برای این ورزشکاران نداریم .

 

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

بازتاب این خبر در رسانه ها

website tracking