۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۱

ادامه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران

ادامه محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران
رئیس پلیس راه مازندران گفت: در جاده هراز امروز به دلیل روان سازی ترافیک در این مسیر، محدودیت ترافیکی اعمال می‌شود.

سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران در گفت و گو  با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی امروز چهارشنبه ۲۰ شهریوماه در جاده هراز گفت: محدودیت‌های ترافیکی به مناسبت عاشورای حسینی و همزمانی آن با روز‌های پایانی تعطیلات تابستانی که از روز یکشنبه ۱۷ شهریور در جاده‌های مازندران آغاز شد تا روز یکشنبه ۲۳ شهریور ماه ادامه دارد.

او افزود: آمد و شد کامیون و کامیونت‌ها به‌جز موادسوختی و فاسدشدنی که از ساعت ۱۲ روز یک‌شنبه ۱۷ شهریورماه ممنوع شده بود، از ساعت ۶ روز امروز چهارشنبه ۲۰ شهریورماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۲۳ شهریورماه نیز ممنوع خواهد بود.بیشتر بخوانید:آغاز محدودیت‌های ترافیکی یک هفته‌ای در جاده‌های منتهی به شمالسرهنگ قدمی گفت: آمد و شد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز‌های جمعه و شنبه ۲۲ و ۲۳ شهریورماه تا ۲ بامداد روز‌های بعد، از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز‌های جمعه و شنبه ۲۲ و ۲۳ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد، از آب‌اسک به سمت رودهن به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

او افزود: بحث ممنوع بودن رفت و آمد تریلی نیز از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۲۲ شهریور ماه امسال از جاده سوادکوه در دستور کار قرار دارد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: در این مدت با توجه به دسته روی‌ها و برگزاری مراسم‌های عزاداری لازم است مسئولان هیات‌ها با پلیس راه هماهنگ باشند.

او افزود: رفت و آمد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ روز‌های جمعه و شنبه ۲۲ و ۲۳ شهریورماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد نیز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز‌های جمعه ۲۲ و شنبه ۲۳ شهریور ماه تا ۲ بامداد روز‌های بعد از کرج به سمت شمال ممنوع است.

او افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقیله در جاده کرج - چالوس از ساعت ۱۳ روز شنبه ۲۳ شهریور تا ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: جاده مرزن آباد به سمت کرج هم از ساعت ۱۷ روز شنبه ۲۳ شهریور تا ۲ بامداد روز یکشنبه ۲۴ شهریورماه یک طرفه است.

سرهنگ قدمی از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مازندران را دارند، خواست: بارعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.
کلیدواژه ها :ترافیک هراز
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking