۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۳

سیل شدید، چراغ راهنمایی خیابان را با خود برد! + فیلم

سیل شدید، چراغ راهنمایی خیابان را با خود برد! + فیلم
ویدئویی که در آن یک چراغ راهنمایی روشن توسط جریان سیل در خیابان جابه‌جا می‌شود تبدیل به ویدئویی پربازدید و پر و صدا در شبکه‌های اجتماعی شده است.

سیل شدید چراغ راهنمایی را با خود برد! + فیلم///به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است صحنه‌ای عجیب را در یکی از خیابان‌های کشور چین به تصویر می‌کشد. با وقوع سیل شدید در یکی از مناطق جنوبی این کشور آب به داخل خیابان راه افتاد و در اتفاقی جالب چراغ راهنمایی یک چهارراه را با خود برد. این اتفاق موجب حیرت شاهدان عینی شد و بلافاصله تعدادی از آن‌ها با تلفن همراه خود اقدام به تهیه فیلم از این صحنه کردند.

اما این ویدئو هفته پیش توسط یک کاربر هندی در توئیترمنتشر شد. منتشر کننده ویدئو در کپشن آن نوشت: سلام پلیس ترافیک بمبئی. " او با این کپشن مدعی شد با وقوع سیل در بمبئی چراغ راهنمایی نیز توسط سیل جابجا شده است. این ویدئو که در توئیتر بیش از ۱۴۰ هزار بیننده و در فیسبوک ۹۰۰۰ بیننده داشت مورد توجه سایت‌های خبری هندوستانی قرار گرفت.

با بررسی‌های انجام شده مشخص شد که در واقع محل وقوع این حادثه چین بوده و ویدئو مربوط به سیل اخیر در بمبئی نبوده است. سایت‌های هندوستانی با اشاره به حروف چینی تابلو‌های مغازه‌ها و همچنین حروف چینی‌ای که در پشت موتور پارک شده در کنار خیابان درج شده بود به درستی ثابت کردند که محل وقوع این حادثه بمبئی نبوده است.

در ویدئوی منتشر شده یک چراغ راهنمایی روشن در حالی که توسط جریان شدید آب در خیابان جابجا می‌شود دیده می‌شود.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking