۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۲

حمله مرگبار گاو به مرد سالخورده در خیابان + فیلم

حمله مرگبار گاو به مرد سالخورده در خیابان + فیلم
تماشاچی سالخورده که در مسابقات گاوبازی اسپانیا مورد حمله غافلگیرانه یک گاو قرار گرفته بود، نتوانست از این حمله جان سالم بدر ببرد.

حمله مرگبار گاو به تماشاچی در خیابان + فیلم//به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه مرگ یک تماشاچی در مسابقات گاوبازی اسپانیا را به تصویر می‌کشد. در این حادثه که در ساعت ۷.۳۰ دقیقه روز سه شنبه در لیریا در نزدیکی والنسیا در سواحل شرقی اسپانیا رخ داد این مرد ۶۹ ساله بر اثر اصابت شاخ گاو به بدنش جان خود را از دست داد.

در لحظه وقوع حادثه قربانی در داخل محوطه‌ای که گاو رها شده بود حضور داشت. او با وجود آنکه قصد عبور از موانع فیزیکی ایجاد شده در خیابان را داشت بر اثر حمله غافلگیرانه گاو جانش را از دست داد. در این حادثه گاو پس از پرتاب قربانی به زمین سه مرتبه شاخ‌های خود را به بدن او فرو کرد. این اتفاق در مقابل چشمان وحشت زده شاهدان عینی رخ داد. در ادامه تعدادی از تماشاچیان وارد عمل شدند و توانستند قربانی را از دست گاو نجات دهند.

این مرد سالخورده بلافاصله به بیمارستان منتقل شد، اما پزشکان بدلیل شدت جراحات وارد شده نتوانستند جانش را نجات دهند. سرانجام پس از گذشت ۲ ساعت پزشکان مرگ او را اعلام کردند.

کلیدواژه ها :اسپانیا
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking