۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲

آزادی ۵۷ زندانی بدهکار خراسان شمالی در محرم

آزادی ۵۷ زندانی بدهکار خراسان شمالی در محرم
مدیرکل زندان‌های خراسان شمالی بابیان اینکه امسال ۵۷ زندانی بدهکار در خراسان شمالی آزادشده‌اند، گفت:همزمان با ایام محرم‌ ۱۴ زندانی جرائم غیر عمد آزاد شدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، مجتبی محمدی مدیرکل زندان‌های خراسان شمالی گفت: کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در کنار دیگر نذورات در مراسم عزاداری ایام محرم، علاوه بر رهایی زندانیان جرائم غیرعمد، اثرگذاری بسیاری در پیشگیری از وقوع جرائم می‌تواند داشته باشد.

محمدی بر فرهنگ‌سازی در امر کمک و مشارکت خیران برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تأکید کرد و افزود: پارسال یکی از هیئت‌های بجنورد در ایام محرم ۲ زندانی را آزاد کرد که انتظار می‌رود این امر خداپسندانه توسط دیگر هیات‌های عزاداری نیز از محل اختصاص نذورات افزایش یابد و خیرین و نیکوکاران نذورات خود را به سمت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد استان سوق دهند.

مدیرکل زندان‌های خراسان شمالی، میزان بدهی این ۱۴ زندانی را سه میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این بدهی با کمک مردم، گذشت شاکیان و نیز مشارکت ستاد دیه پرداخت‌شده که از مردم مؤمن و نیکوکار و هیات‌های عزاداری انتظار داریم در ایام محرم و صفر برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد همکاری بیشتری داشته باشند.

او بابیان اینکه امسال ۵۷ زندانی بدهکار در خراسان شمالی آزادشده‌اند، اظ‌ها رکرد: از این تعداد ۵۵ نفر مرد و ۲ نفر زن بوده‌اند.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking