۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶

نماز ظهر عاشورا با حضور عزاداران حسینی در بوشهر اقامه شد

نماز ظهر عاشورا با حضور عزاداران حسینی در بوشهر اقامه شد
با حضور پرشور عزاداران حسینی به یاد آخرین نماز سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در دشت خونین کربلا نماز ظهر عاشورا در بوشهر به امامت آیت‌الله صفایی بوشهری اقامه شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، با اعلام وقت اذان و نواختن نوای ملکوتی اذان ظهر عزاداران حسینی در صفوفی به هم فشرده نماز ظهر عاشورا را به امامت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اقامه کردند.

در نماز ظهر عاشورا سوگواران حسینی در بوشهر با اتحاد  انسجام به یاد آخرین نماز مولای شان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) این فریضه الهی را به امامت آیت‌الله صفایی بوشهری باشکوه به جای آوردند تا بار دیگر ولایت‌مداری خویش را نشان دهند.

پس از اقامه نماز ظهر و عصر آیین مقتل‌خوانی برای بازگویی واقعه عاشورا اجراء شد.

ذکر مصیبت امام حسین(ع) و یاران با وفایش، تعزیه و سخنرانی از دیگر برنامه‌های عاشورای حسینی در مصلی جمعه بوشهر بود.

شور حسینی در عاشورا استان بوشهر را فرا گرفت تعزیه‌خوانی عاشورای حسینی در شهرها و روستاهای استان بوشهر اجرا شد + تصاویر امام جمعه بوشهر: عاشورا کانون تحول، دگرگونی و رسیدن به سعادت جاودان است + تصاویر

بر اساس گزارش خبرنگاران تسنیم، نماز ظهر عاشورای حسینی در شهرستان‎های دشتستان، گناوه، دیلم، تنگستان، دشتی، دیر، کنگان، عسلویه و جم و سایر شهرها و روستاهای استان بوشهر به امامت ائمه جمعه و جماعات با شکوه خاصی اقامه شد.

کلیدواژه ها :بوشهر
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking