۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶

محدودیت‌های ترافیکی ویژه عصر روز عاشورا در استان سمنان اعلام شد

محدودیت‌های ترافیکی ویژه عصر روز عاشورا در استان سمنان اعلام شد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در مسیر حرکت عزاداران حسینی در شهرهای این استان در عصر روز عاشورا خبر داد این محدودیت‌ها با هدف تسهیل در مسیر حرکت دستجات عزاداری اعمال می‌شود.
- اخبار استانها -

سرهنگ موسی بزرگی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، با اشاره به زمان آغاز محدودیت‌های ترافیکی اظهار داشت: این محدودیت‌ها از ساعت 15 امروز آغاز می‌شود و تا پایان برنامه عزاداری روز عاشورا ادامه دارد.

وی با بیان اینکه این محدودیت‌ها در مسیرهای حرکت عزاداران حسینی است خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مسیر کاروان‌های عزاداری و هیئات مذهبی در 2 قسمت شمال شهر و جنوب شهر انجام می‌شود از این رو محدودیت‌های ترافیکی نیز در 2 منطقه شمالی و جنوبی شهر سمنان اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان سمنان با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در مسیر حرکت کاروان عزاداران حسینی گفت: برای جلوگیری از مشکلات ترافیکی در محدوده حرکت عزاداران حسینی مناطق شمالی شهر سمنان، دروازه ارگ، چهارراه شهربانی، خیابان طالقانی، شهید اعوانی و تکیه ناسار شامل اعمال محدودیت‌های ترافیکی می‌شود.

تهران| ایجاد محدودیتهای ترافیکی در معابر تجمعی عزادارانمحدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرکرد اعلام شدمحدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در استان مرکزی اعلام شد

بزرگی افزود: محدودیت‌های ترافیکی برای قسمت جنوبی شهر سمنان نیز در امامزاده علمدار، خیابان امام خمینی(ره)، چهارراه مازندران، میدان شهید در روز عاشورا اعمال می‌شود.

به گفته وی اعمال محدودیت‌های ترافیکی با هدف رفاه حال عزاداران و تسهیل در عبور و مرور مسیر کاروان‌های عزاداری و هیئات مذهبی شهر سمنان انجام شده است.

به گزارش تسنیم حرکت کاروان‌های عزاداری در روز عاشورا از ساعت 15 آغاز می‌شود.

منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking