۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۱

چرا برای مادران شهدا فرش قرمز پهن نمی کنند

چرا برای مادران شهدا فرش قرمز پهن نمی کنند
مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع استان کرمان با بیان اینکه برای سلبریتی ها و هنر پیشه ها فرش قرمز پهن می کنند گفت: چرا در کشور هنوز فرش قرمزی برای اسطوره‌های ما که مادران شهدا هستند ؛ کسی فرش پهن نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، محمدرضا ابوالحسنی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان  در جمع عزاداران حسینی در روستای جواران رابر گفت: یکی از نعمات خدا؛ زیارت عاشورا و حب الحسین (ع) است ما ایرانی‌ها و شیعه‌ها ارثی و مورثی حب الحسین شدیم.

او با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری افزود: اگر می‌خواهید عظمت شهدا را بفهمید آنجایی که آن‌ها را پرورش دادند بشناسیم، مادران آسمانی چگونه یک، دو، سه، چهار و پنج فرزندش را تقدیم اسلام کردند این رزق را شهداء به ما داد.

ابوالحسنی با اشاره به سبک زندگی مادران شهداء گفت: از این فرصت حضورشان استفاده کنید نفس هایشان نفس‌های قدسی است امیدوارم خدا به همه ما توفیق دهد در محضر این انسان‌ها درس زندگی بیاموزیم.

مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع استان با بیان اینکه برای سلبریتی‌ها و هنر پیشه ها فرش قرمز پهن می کنند گفت: چرا در کشور هنوز فرش قرمزی برای اسطوره‌های ما که مادران شهدا هستند ؛ کسی فرش پهن نمی‌کند.

او بر قدردانی از مقام مادران شهدا تاکید کرد.

کلیدواژه ها :فرش
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking