۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۲

سردار آبنوش: «اقتصاد مقاومتی» را تنها راه‌حل مشکلات اقتصادی کشور است

سردار آبنوش: «اقتصاد مقاومتی» را تنها راه‌حل مشکلات اقتصادی کشور است
معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج گفت: اقتصاد مقاومتی را تنها راه‌حل مشکلات اقتصادی کشور است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سردار سالار آبنوش در یادواره 24 شهید دهستان طرود شاهرود در مسجد جامع این روستا به مهم‌ترین مؤلفه‌های قدرت ایران اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: سیاست، دفاع و بازدارندگی، علم و معیشت مهم‌ترین مؤلفه‌های کشور محسوب می‌شوند.

وی با اشاره به این فرموده امام خمینی (ره) «و الله اسلام تمامش سیاسی است» گفت: عده‌ای همواره در تلاش بوده‌اند تا دین را خارج از مقوله و محدوده سیاست کنند و باید گفت نخستین پایه قدرت ایران بر محور سیاست قرار دارد و این مهم هیچ منافاتی با اسلام و دین ندارد.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مشروع‌ترین پایه قدرت در سیاست جهان است و با خواست و اراده مردم به این قدرت دست‌یافته است گفت: دومین مؤلفه قدرت ایران بر محور قدرت دفاعی و بازدارندگی مستحکم است که این قدرت به برکت وجود ولایت به‌دست‌آمده است.

آبنوش به انواع هجمه‌های گسترده‌ای که نسبت به جایگاه ولایت در فضای حقیقی و مجازی از سوی دشمنان انجام‌شده و می‌شود؛ اشاره کرد و گفت: قاسم سلیمانی‌ها در این کشور عزت و آبروی این انقلاب و نظام هستند و همین امر خشم و عصبانیت دشمنان را برانگیخته است.

امام جمعه بندرعباس: اقتصاد مقاومتی راهکاری اساسی در مقابل تحریم‌ها محسوب می‌شودقم|سازمان و نهادهای اقتصادی برای تحقق اقتصاد مقاومتی وحدت داشته باشندتصویب پروژه اقتصاد مقاومتی "کاهش بار بیماری و هزینه‌های درمان با اتکا به طب ایرانی"

وی علم را سومین پایه قدرت نظام عنوان کرد و تصریح کرد: کشور ما در جهان در حوزه علم و دانش سرآمد است که نمونه آن انرژی هسته‌ای، دانش پزشکی و قدرت هوایی و فضایی است که ایران را به کشوری ابرقدرت مبدل کرده است.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج افزود: ایران جزو هشت کشور جهان در علم هسته‌ای، دومین کشور در بخش سلول‌های بنیادین، کشور اول و دوم در حوزه بهره‌مندی از موشک‌های نقطه زن و در زمره 10 کشور برتر جهان در حوزه علمی است.

آبنوش معیشت و اقتصاد را چهارمین مؤلفه قدرت کشور عنوان کرد و تصریح کرد: امروز به‌واسطه فشارها و تحریم‌های دشمنان و مستکبران کشور با مشکلات اقتصادی دست‌وپنجه نرم می‌کند و قطعاً در این شرایط نیاز است تا افراد انقلابی باروحیه انقلاب به میدان آیند و نقش‌آفرینی کنند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بارها تذکر دادند که آمریکا قابل‌اعتماد نیست اظهار داشت: باید خدا را شکر کنیم که امروز دولت و مجلس به این مطلب واقف شده‌اند که هرگز استکبار جهانی قابل‌اعتماد نبوده و نیست.

معاون مقاومت مردمی سازمان بسیج گفت: معیشت و اقتصاد در دست مردم است و برای تحقق قدرت معیشتی باید کارگزارانی پاک دست انتخاب شوند و در رأس امور قرار داشته باشند.

آبنوش تأکید کرد: راهکار برطرف کردن مشکلات اقتصادی همان‌طور که بارها و بارها رهبر معظم انقلاب بر آن تأکید کرده‌اند اقتصاد مقاومتی است؛ بنابراین باید با تکیه‌ بر توان داخلی و حمایت از آن این راهکار مهم و حیاتی را عملیاتی کرد تا مشکلات در حوزه اقتصاد برطرف و معیشت مردم بهبود یابد.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران برگرفته و الگوپذیری از نهضت حسینی شکل گرفت و تاکنون بر پایه این نهضت به حرکت خود ادامه داده است؛ نهضتی که استکبارستیز و ظلم‌ستیز است.

منبع : تسنیم
website tracking