۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۰

حجت‌الاسلام رستمی:

نماز ظهر عاشورا در مصلی ایلام اقامه می‌شود

نماز ظهر عاشورا در مصلی ایلام اقامه می‌شود
گروه فرهنگی - معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام از برگزاری نماز ظهر روز عاشورا در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) شهر ایلام خبر داد.
نماز ظهر عاشورا در مصلی ایلام اقامه می‌شود حجت‌الاسلام و المسلمین حشمت رستمی، معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام امروز در گفت و گو با ایکنا از ایلام اظهار کرد: نماز ظهر عاشورا همه ساله در میدان ۲۲ بهمن شهر ایلام اقامه می‌شد که به منظور رفاه حال مردم امسال و برای نخستین بار در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) و به امامت نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه ایلام اقامه می‌شود.
وی ادامه داد: برای شرکت گسترده و حضور هرچه بیشتر مردم نیز سرویس های ایاب و ذهاب در میدان ۲۲ بهمن محل تجمع عزاداران حسینی مهیا و کار انتقال عزاداران به مکان برپایی نماز عاشورا را انجام می‌دهند.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام اضافه کرد: نماز ظهر عاشورا همچنین بصورت همزمان در تمامی شهرستان‌های استان ایلام نیز با حضور عزاداران سرور و سالار شهیدان اقامه خواهد شد.
رستمی از عموم مردم برای شرکت در آیین‌های عزاداری سید الشهدا (ع) و حضور در نماز ظهر عاشورا به یاد آخرین نمازحضرت اباعبدالله الحسین (ع) دعوت کرد.
انتهای پیام
منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking