۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۹

‌طرح نظارتی کالاهای اساسی ویژه ماه محرم در شهرستان ری اجرا شد

‌طرح نظارتی کالاهای اساسی ویژه ماه محرم در شهرستان ری اجرا شد
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری گفت: طرح نظارتی ویژه ماه محرم با هدف کنترل و نظارت بر عرضه و توزیع کالا‌های اساسی و پرمصرف در شهرستان ری آغاز شد.
- اخبار استانها -

موسی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ری با اشاره به اجرای طرح توزیع کالاهای اساسی و مصرفی در هیئت‌های مذهبی شهرستان ری در ایام محرم و صفر اظهار داشت: همه ساله با فرارسیدن ماه محرم و افزایش تقاضای عمومی برای خرید و تهیه برخی از اقلام و کالاها واحد بازرسی این اداره طرح نظارتی ویژه را اجرا می‌کند.

وی بیان کرد: هدف از اجرای این طرح ایجاد ثبات و آرامش در بازار، افزایش رضایتمندی مردم و تأمین کالاهای اساسی هیئت‌های مذهبی در سطح شهرستان ری است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری افزود: با اجرای طرح نظارتی ویژه ماه محرم نظارت مستمر بر روند عرضه و توزیع اقلام اساسی و پرمصرف خانوار‌ها و نیز فعالیت واحد‌های صنفی انجام می‌شود.

گشت‌های ویژه گیلان به عرضه کالاهای اساسی ویژه ایام محرم نظارت می‌کنندپشت پرده تخفیف‌های توخالی برخی فروشگاه‌ها/ وعده کاهش قیمت کالاهای اساسی با تشدید نظارتاجرای طرح تأمین کالاهای مصرفی هیئت‌های مذهبی در قم

احمدی همچنین تصریح کرد: در اجرای این طرح توزیع اقلام پرمصرف کنترل شده و اقلامی شامل 90 تن برنج، 44 تن شکر و 85 تن روغن در حال توزیع می‌باشد.  

وی در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده احتکار و اختفاء کالا مراتب را از طریق سامانه گویای 124 گزارش کنند.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking