۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۳

پهباد ساقط شده آمریکایی همه هیمنه دشمن بود

پهباد ساقط شده آمریکایی همه هیمنه دشمن بود
فرمانده سپاه نینوا گفت: گفتمان مقاومت گفتمان سیدالشهداء(ع) است و باید مراقبت و دقت کنیم کربلا تکرار نشود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سردار حسین معروفی ظهر امروز در مراسم عزاداری در شهرداری گرگان اظهار داشت: عاشورا جهل علم نبود چرا که همه می‌دانستند حسین(ع) کیست، عاشورا جهل عقل بود و باید مراقبت و دقت کنیم کربلا تکرار نشود.

وی افزود: نقش نخبگانی همچون شریح قاضی که اگر پیام هانی بن عروه را به قبیله‌اش به درستی می‌رساند الان تاریخ عوض می‌شد.

سردار معروفی با اشاره به افتخارآفرینی‌های سپاه پاسداران و همه نیروهای مسلح در خنثی کردن توطئه دشمنان تاکید کرد: گفتمان مقاومت گفتمان سیدالشهداء(ع) است.

هوای سیستان در تاسوعا و عاشورای حسینی طوفانی می‌شوداجتماع عظیم حسینیان اردبیل در روزهای تاسوعا و عاشورا برگزار می‌شودمحدودیت ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در گلستان اعلام شد

وی اظهار کرد: پهباد ساقط شده یک پهباد نبود، همه هیمنه دشمن بود،عزتش مال کیست، آیا امروز در مقابل ما ائتلاف است، آیا زمان جنگ نبود، ما در زمانی‌که ائتلاف علیه ما بود فشنگ هم نداشتیم در خرمشهر 20 هزار اسیر گرفتیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: گفتمان مقاومت یعنی با وجود داشتن 72 یار از لشکر چند هزار نفری نترسی و برای احقاق حق وارد میدان شوی و از شهادت ترسی نداشته باشی.

سردار معروفی بیان کرد: اگر مراقب نباشیم کربلا تکرار می شود، این حکومت استمرار حکومت سیدالشهدا است و همه ما برای ثبات این نظام وظیفه داریم.

کلیدواژه ها :سپاه عاشورا
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking