۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶

محدودیت ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در گلستان اعلام شد

محدودیت ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در گلستان اعلام شد
رئیس پلیس راهور استان گلستان گفت: همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی محدودیت ترافیکی در مسیر عزاداری در شهرهای مختلف استان گلستان اعمال می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سرهنگ مرتضی فخری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مراسم عزاداری و دسته‌روی در روزهای تاسوعا و عاشورا در شهرهای مختلف گلستان برگزار می‌شود و پلیس برای ایجاد نظم محدودیت‌های را در این مسیرها اعمال می‌کند.

وی تاکید کرد: در شهر گرگان از ساعت 7 صبح روز تاسوعا تا پایان مراسم عزاداری در چهار راه میدان به سمت میدان وحدت(شهرداری) محدودیت و ممنوعیت وجود خواهد داشت و در این زمان با خودروهای متخلف برخورد می‌شود و به پارکینگ برده می‌شوند.

رئیس پلیس راهور استان گلستان درباره مسیر عزاداران حسینی در روز عاشورای حسینی هم اظهار داشت: در این روز چون دسته‌های عزاداری به سمت امامزاده عبداله حرکت می‌کنند مسیرهای منتهی به این آستان مقدس در خیابان شهدا محدویت برقرار می‌شود.

"غریبه شام" تاسوعا و عاشورا در سنگلج در روی صحنه می‌رود2600 پلیس افتخاری ‌استان فارس در طرح امنیت تاسوعا و عاشورا مشارکت می‌کنندخدمت‌رسانی ویژه اورژانس اصفهان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی

وی درباره اعمال محدودیت در دیگر شهرهای استان گلستان هم خاطر نشان کرد: در این شهرها با توجه به زمان عزاداری  پلیس راهور هر شهرستان با هماهنگی شورای تامین شهرستان مسیرها و زمان محدودیت ترافیکی اعلام و اجرا می‌شود.

سرهنگ فخری به هیئت‌های عزاداری توصیه کرد: از سوار شدن افراد بر روی وانت‌ها، کامیون‌ها و وسایل این‌گونه خودداری کنند تا شاهد مشکلی در استان نباشیم و همچنین شهروندان عزادار گلستانی بیرق‌های عزا را در پیاده‌روها نصب کنند تا شاهد ترافیک در خیابان‌ها نباشیم.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking