۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۴

گلستان| فضای مجازی کشور باید دارای هویت مشخص شود

گلستان| فضای مجازی کشور باید دارای هویت مشخص شود
عضو شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: فضای مجازی کشور باید دارای هویت مشخص شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، رضا تقی‌پور پیش از ظهر امروز در نشست گام دوم انقلاب اسلامی و فضای مجازی در گنبدکاووس اظهار داشت: باید تدابیری اندیشیده شود تا مرجع صدور هر خبر، محتوا، متن و هر چیزی که در فضای مجازی در گردش است، مشخص باشد و فضای مجازی دارای هویت شود.

وی تاکید کرد: در فضای مجازی، هویت‌ها شناخته شده نیست و  اقدامات زیادی صورت می‌گیرد که کسی هم مسئولیت آن را به عهده نمی‌گیرید.

وی خاطرنشان کرد: باید تدابیری اندیشیده شود تا مرجع صدور هر خبر، محتوا، متن و هر چیزی که در این فضا در گردش است، مثل فضا‌های فیزیکی مانند روزنامه‌ها، مجلات و سخنرانی‌ها، مشخص و قابل نظارت قانونی و منطقی باشد تا مردم بتوانند به خوبی از آن استفاده کنند.

بیرجند| آیت الله عبادی: حضور دشمن در فضای مجازی هدفدار استتشکیل پرونده قضایی برای برخی از اعضای شورای شهر سرعین و فعالان فضای مجازیمشهد| 90 درصد ترافیک اینترنت در فضاهای مجازی خارجی صرف می‌شود

عضو شورای عالی فضای مجازی کشور تصریح کرد: باید با تصویب این قوانین هر کسی مسئولیت  کاری را که انجام داده است را به عهده بگیرد تا زمینه حضور با آرامش فرزندان و خانواده در این فضا وحود داشته باشد.

وی تاکید کرد: نباید فضای مجازی به حال خود رها شود تا زمینه هر رفتاری در آن فراهم شود و در گام دوم انقلاب باید با برنامه‌ریزی دقیق‌تر مشکلات حل‌وفصل شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking