۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸

رییس جهاددانشگاهی واحد استان البرز منصوب شد

رییس جهاددانشگاهی واحد استان البرز منصوب شد
گروه فرهنگی- طی حكمی از سوی رييس جهاددانشگاهی كشور، «احمدرضا فیروزی» به عنوان رييس جهاد دانشگاهی واحد استان البرز منصوب شد.

رییس جهاددانشگاهی واحد استان البرز منصوب شد

به گزارش ایکنا از البرز به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی البرز، رییس جهاددانشگاهی با حکمی «احمدرضا فیروزی» را برای مدت دو سال به‌عنوان رییس جهاددانشگاهی واحد استان البرز منصوب کرد.
در متن حکم دکتر سید حمیدرضا طیبی آمده است:
ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شایسته جنابعالی، به موجب این ابلاغ، برای مدت دو سال به سمت «رئیس جهاددانشگاهی واحد استان البرز» منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری و همدلی همه جهادگران عزیز در انجام وظایف محوله و توسعه کمّی و کیفی فعالیت‌های آن واحد موفق باشید.»
گفتنی‌ست؛ وی پیش ‌از این به‌عنوان سرپرست این واحد فعالیت داشته است و همچنین مسئولیت‌هایی همچون «معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان البرز»، «معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد خوارزمی» و «مدیر دفتر تجاری‌سازی و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی واحد خوارزمی» را در کارنامه کاری خود دارد.
انتخاب به‌عنوان جهادگر نمونه کشوری در سال 1395، معاون برتر فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور در سال 1388، مدیر برتر دفاتر تجاری‌سازی و اشتغال جهاد دانشگاهی کشور در سال 1385 از جمله سوابق مدیریتی وی می‌باشد.
انتهای پیام

منبع : خبرگزاری قرآن

پربازدیدترین امروز

website tracking