۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲

دشمنان از عزاداری‌های مردم ما می‌ترسند

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه مکتب امام حسین (ع) را به دنیا بشناسانیم، گفت: دشمنان از عزاداری‌های مردم ما می‌ترسند و این عزاداری‌ها می‌تواند دنیا را به لرزه درآورد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد عبادی‌زاده در مراسم عزاداری سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در جوار زیارتگاه امام‌زاده شاه قطب‌الدین حیدر شهرستان رودان افزود: ما با قدرت عظیم عاشورا در مقابل دشمنان ایستاده‌ایم و تمامی توطئه‌های آن‌ها را خنثی کرده‌ایم.

او اظهار کرد: مقام معظم رهبری، جوانان و ملت‌ها را به حضور در اربعین و مجالس حسینی دعوت می‌کنند که این دعوت پیام و حرف‌های زیادی دارد که ایشان برای ما فرهنگ‌سازی می‌کنند و آینده‌ روشنی را به همگان نشان می‌دهند.

امام‌جمعه بندرعباس اظهار کرد: بیانیه گام دوم نقشه راه نظام اسلامی است و ما باید با فراگیری این نقشه راه،  آماده مأموریت‌های بزرگ باشیم.

حجت‌الاسلام عبادی زاده بیان کرد: انقلاب اسلامی متعلق به جوانان است و جوانان ما باید فرمایشات مقام معظم رهبری و بیانیه گام دوم را به‌خوبی فراگیرند چراکه امید ملت‌ها به جوانان عزیز کشورمان است.

او خاطرنشان کرد: دنیا باید امام حسین (ع) را بشناسد و مردم با مکتب عصر ظهور آشنا شوند.

نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان تصریح کرد: فلسفه عزاداری‌ها این است که می‌خواهیم پیام امام حسین (ع) را به دنیا منتقل کنیم و با شور و شعور حسینی آن‌چنان هیجانی را ایجاد کنیم و مکتب امام حسین (ع) را به دنیا بشناسانیم.

حجت‌الاسلام عبادی‌زاده اضافه کرد: این ظرفیت کوچکی نیست و صداوسیما و رسانه‌های مختلف باید این حضور پرشور مردم را به‌خوبی نمایش دهند.

او ادامه داد: فلسفه عزاداری‌ها را باید در دفاع مقدس و دوران جنگ پیگیری کنیم چراکه در آن دوران عزاداری‌های امام حسین (ع)  به آن‌ها شور و انگیزه می‌داد و در جبهه‌های حق علیه باطل پیروز می‌شدند.

امام‌جمعه بندرعباس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به هجمه‌های دشمنان علیه عاشورا و قیام امام حسین (ع)، افزود: آیا می‌دانید چرا این روزها دشمنان با تمام توان خود علیه ارزش‌های عاشورایی ایجاد شبهه می‌کنند، برای اینکه آن‌ها از عاشورا می‌ترسند و وحشت دارند.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :هرمزگان
منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking