۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸

توسعه حمل و نقل ریلی تنها راه‌حل معضل ترافیک در غرب استان تهران است

توسعه حمل و نقل ریلی تنها راه‌حل معضل ترافیک در غرب استان تهران است
فرماندار شهرستان شهریار با اشاره به بار ترافیکی موجود در جاده‌های غرب استان تهران گفت: توسعه و گسترش حمل و نقل ریلی تنها راه‌حل کاهش بار ترافیکی موجود در جاده‌های غرب استان است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، نورالله طاهری امروز در جلسه بررسی وضعیت قطار حومه‌ای شهرستان‌های استان تهران با اشاره به شناسایی نقاط حادثه‌خیز در شهریار اظهار داشت: تقریباً تمامی نقاط حادثه‌خیز در شهریار شناسایی و در حال حاضر پیگیر برطرف کردن آن‌ها هستیم.  

وی با اشاره به مشکلات محورهای ورودی به شهریار بیان کرد: ورودی‌ این شهرستان پاسخگوی حجم زیاد خودروهای ورودی نیست و در مجموع از شرایط مناسبی برخوردار نیست و با پیک تردد خودروها روبه رو هستیم.

فرماندار شهرستان شهریار افزود: با استفاده از اعتبارات ارزش افزوده اقدامات خوبی در سطح شهرستان صورت گرفته است و به عنوان نمونه در محل دپو در ورودی شهریار و ورودی از سمت کرج و همچنین ورودی به سمت شهرستان رباط کریم اقدامات خوبی در مورد تعریض و بهسازی این محورها صورت گرفته است.

توضیحات رئیس ستاد اربعین درباره ارز، حمل و نقل و اسکان زائرانوضعیت پایانه حمل و نقل کالای استان تهران در نسیم‌شهر ساماندهی می‌شود44 پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در خراسان جنوبی افتتاح می‌شود
وی همچنین با اشاره به ضرورت تکمیل کمربندی امام حسین(ع) در شهریار تصریح کرد: متأسفانه این محور برای مدتی بلاتکلیف مانده است که اجرا و تکمیل آن نیازمند توجه ویژه است.

فرماندار شهریار سپس با تأکید بر توسعه و گسترش حمل و نقل ریلی در این شهرستان خاطرنشان کرد: با توجه به تردد روزانه جمعیت بسیاری از افراد از غرب استان به پایتخت احداث این پروژه از اولویت ویژه‌ای برخوردار است که در غیر این صورت در آینده نزدیک این محورها نمی‌توانند پاسخگوی بار ترافیکی موجود باشند و قطعاً متحمل هزینه‌های سنگینی خواهیم بود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking