۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷

980 میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان کمیته امداد استان بوشهر تخصیص یافت

980 میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان کمیته امداد استان بوشهر تخصیص یافت
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با تاکید بر توانمندسازی مددجویان در راستای اجرای طرح‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی گفت: 980 میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان کمیته امداد استان بوشهر تخصیص یافته که از این محل 5 هزار شغل ایجاد می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر ، احمد لطفی صبح امروز در نشست با مسئولان بانک‌های استان بوشهربا تاکید برنقش مهم بانک‌ها در ایجاد اشتغال اظهار داشت:تامین سرمایه و پرداخت تسهیلات اعتباری نقش مهمی در اجرای طرح‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی دارد.

وی با بیان اینک توانمندسازی معیشتی و اقتصادی  در اولویت برنامه کمیته امداد استان بوشهر قرار دارد  افزود: در این راستا تمام مددجویان نسبت به ظرفیت مناطق روستای و شهری مهارت آموزی می‌شوند تا زمینه اشتغال آنان بر اساس این قابلیت‌ها فراهم شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر با قدردانی از توجه بانک ملی بوشهر در تامین اعتبارات اشتغال‌زایی مددجویان  خاطر نشان کرد: در سال گذشته با همکاری بانک ملی زمینه جذب 120 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان این نهاد در استان بوشهر فراهم شد.

لطفی از ایجاد حدود 700 شغل با همکاری بانک ملی خبر داد و بیان کرد: با پرداخت 120 میلیارد ریال حدود 700 فرصت شغلی و کارآفرینی در شهرها و روستاها ویژه مددجویان فراهم شد.

وی با بیان اینکه با همکاری بانک ملی، 278 میلیارد ریال از محل تبصره 16 قانون بودجه برای ایجاد اشتغال مددجویان در نظر گرفته شده است تصریح کرد:متوسط پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی  از 200 میلیون ریال امسال به 500 میلیارد ریال افزایش یافته است.

42 میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان کمیته امداد استان بوشهر پرداخت شد 5000 فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر ایجاد می‌شود 1000 طرح اشتغال‌زایی مددجویان روستایی استان بوشهر رونمایی می‌شود

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهربا اشاره به اینکه با 278 میلیارد ریال  تسهیلاتی بانکی برای یک‌هزار و 110 مددجو ایجاد اشتغال می‌شود گفت: ضروری است که با یک برنامه‌ریزی وسیع و جامع طی 120 روز آینده این اعتبارات جذب و صرفا برای ایجاد اشتغال هزینه شود.

لطفی از ایجاد 5 هزار شغل ویژه مددجویان خبر داد و افزود: امسال 980 میلیارد ریال برای اشتغال مددجویان کمیته امداد استان بوشهر تخصیص یافته که از این محل 5 هزار شغل ایجاد می‌شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking