۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰

تهران| آموزش و پرورش پیشتاز تحقق بیانیه گام دوم انقلاب است

امام جمعه شهرستان قدس با بیان اینکه سند تحول منشوری جامع برای ایجاد تحول در آموزش و پرورش است گفت: آموزش و پرورش برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب وظایف بنیادی برعهده دارد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرقدس، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا جوکار امروز در نشست فصلی مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان قدس ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) اظهار داشت: سند تحول در واقع یکی از مطالبات مقام معظم رهبری از آموزش و پرورش می‌باشد و این سند یک منشور جامع برای ایجاد تحول در آموزش و پرورش است.

وی افزود: سند تحول به عنوان نقشه راه آموزش و پرورش مبتنی بر ارزش‌ها و اهداف انقلاب اسلامی است و سندی بالادستی و جامع که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است و نظریه‌ نظام انقلابی ما را به آموزش و پرورش و تربیت انقلابی، مدرسه‌ انقلاب و مدرسه‌ انقلابی هدایت می‌کند.

امام جمعه  شهرستان قدس تصریح کرد: در گام دوم انقلاب آنچه که رهبر حکیم و عالیقدر انقلاب ترسیم کردند دو چشم‌انداز بلند دارد که نخست ایجاد تمدن نوین اسلامی و سپس آماده‌سازی جهان برای ظهور امام زمان(عج) است.

روح حاکم بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی امید و مقاومت است‌بسیج حقوقدانان راهکارهای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب را تئوریزه می‌کند‌ایلام| فرصت تبیین «گام دوم انقلاب» در ایام محرم فراهم است

جوکار ادامه داد: بیانیه گام دوم مستند به 400 آیه قرآنی است و باید برای نسلی که تلاش دارند گام دوم انقلاب را محقق سازد برنامه‌ریزی و تلاش کرد.

وی در ادامه بیان کردند: در گام دوم بر عزّت ملی، روابط خارجی، مرزبندی با دشمن تأکید شده که این موارد در سخنان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) نیز موج می‌زنند، عزّت و عزتمندی در زندگی امام حسین(ع) آشکار است.

امام جمعه شهرستان قدس در پایان خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب وظایف بنیادی برعهده دارد و دانش‌آموزان باید مرز خیر و شر و دوست و دشمن را بشناسند.

کلیدواژه ها :شهرستان قدس
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking