۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۶

تهران| 7 طرح عمرانی خدماتی با اعتبار 284 میلیارد ریال در شهرری به بهره‌برداری رسید

تهران| 7 طرح عمرانی خدماتی با اعتبار 284 میلیارد ریال در شهرری به بهره‌برداری رسید
به منظور آبادانی و توسعه شهر و روستا 7 طرح عمرانی خدماتی با اعتباری بالغ بر 284 میلیارد ریال در کهریزک و باقرشهر به بهره‌برداری رسید.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، به منظور آبادانی و توسعه شهر و روستا 7 طرح عمرانی خدماتی با اعتباری بالغ بر 284 میلیارد ریال از محل ارزش‌افزوده امروز در کهریزک و باقرشهر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

احمد اسماعیلی‌راد فرماندار ویژه شهرستان ری در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت همواره در تلاش است تا به‌واسطه ارائه خدمات ارزنده رضایت مردم را جلب کند.

وی با اشاره به بودجه اجرای پروژه‌های در حال افتتاح افزود: پروژه‌های به‌جا مانده از هفته دولت از محل ارزش‌افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به منظور عمران، آبادی و توسعه شهر و روستا تأمین شده است.

فرماندار ویژه شهرستان ری بیان کرد: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر 284 میلیارد ریال افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.

افتتاح همراه سرای بیمار بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر به روایت تصویر40 پروژه بهداشتی و درمانی استان سمنان با حضور وزیر بهداشت افتتاح می‌شودافتتاح 25 کیلومتر از محور چهار بانده مشگین‌شهر در سفر رئیس‌جمهور

در جریان بازدیدهای امروز مسئولان از سطح شهر باقرشهر نخستین مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک محدوده شهری باقرشهر ویژه اتومبیل‌های بنزینی و دوگانه‌سوز در زمینی به مساحت 12 هزار متر مربع به بهره‌برداری رسید.

گفتنی است مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک با 2 خط برای بازدید از خودروهای بنزینی و یک خط چشمی برای معاینه فنی خودورهای دوگانه‌سوز است که به عنوان بزرگترین مرکز فنی استان تهران امکان اشتغال 10 نفر به صورت مستقیم را به همراه داشته است.

در ادامه افتتاح پروژه‌ها فاز نخست پارک آزادگان باقرشهر به مساحت 3 هکتار، بوستان شهید نواب صفوی در زمینی به مساحت 7 هزار مترمربع، بوستان پارکبان کهریزک، بهسازی فضای بیرونی آستان مقدس بی‌بی رقیه(س)، بهسازی پیاده‌روی ضلع شمالی خیابان شهید درختی کهریزک و بهره‌برداری از ساختمان مهمانسرای شهرداری(کهریزک) به بهره‌برداری رسید.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking