۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۴

تهران| طرح شهید «بهنام محمدی» با هدف ارتقا بصیرت دینی دانش‌آموزان در شهرری اجرا می‌شود

تهران| طرح شهید «بهنام محمدی» با هدف ارتقا بصیرت دینی دانش‌آموزان در شهرری اجرا می‌شود
فرمانده سپاه ناحیه روح‌الله(ره) شهرستان ری با اشاره به اجرای طرح شهید «بهنام محمدی» در شهرری گفت: این طرح به منظور افزایش بصیرت دینی دانش‌آموزان و ارتباط با مساجد در سطح شهرستان ری در حال اجرا است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، سرهنگ اصغر آرزومندی ظهر امروز در حاشیه همایش تجلیل از برگزیدگان کنکور سراسری سال 1398 در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سپاه ناحیه حضرت روح‌الله شهرستان ری امروز در حضور خانواده‌های برگزیدگان و مسئولان شهرستان از دانش‌آموزان نمونه و دارای رتبه تجلیل کرد.

وی افزود: حدود 17 نفر از برگزیدگان کنکور سراسری سال 98 که دارای رتبه‌های برتر در رشته‌های مختلف بودند شناسایی و برای شرکت در این مراسم دعوت شدند.

فرمانده سپاه ناحیه روح‎الله با تأکید بر بهره‌گیری از ظرفیت جوانان نخبه در تداوم آرمان‌های انقلاب اسلامی بیان کرد: در سطح شهرستان ری افراد نخبه و نمونه به وفور وجود دارد که باید این افراد را شناسایی کنیم و امیدواریم این دانش‌آموزان بتوانند با ورود به دانشگاه خدمتگزار و سرباز نظام و انقلاب اسلامی باشند.

برنامه دولت برای جلوگیری از فرار مغزها؛ سرمایه‌گذاری بر روی نخبگان در برنامه‌ریزی‌های دولت لحاظ شدپای حرف نخبگان اصفهانی در عرصه رباتیک؛ مأموریت غیرممکنی که ممکن شدخروج نخبگان از کشور "نزولی" شد + آمار تفکیکی

آرزومندی سپس با اشاره به اجرای طرح شهید «بهنام محمدی» در سطح شهرستان ری گفت: طرح شهید بهنام محمدی به منظور افزایش بصیرت دینی دانش‌آموزان و ارتباط با مساجد در سطح شهرستان ری در حال اجرا است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: طرح شهید بهنام محمدی طرحی تربیتی و آموزشی به منظور آموزش ارزش‌های دینی و انقلابی به دانش‌آموزان است و هدف اصلی طرح ترغیب دانش‌آموزان برای حضور در مساجد و مقابله با هجمه‌های وارد شده از سوی دشمنان و خنثی‌سازی توطئه دشمنان است.

کلیدواژه ها :نخبگان
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

website tracking