۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶

تهران| موکب شهرستان بهارستان در مسیر نجف به کربلا راه‌اندازی می‌شود

تهران| موکب شهرستان بهارستان در مسیر نجف به کربلا راه‌اندازی می‌شود
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهارستان با اشاره به برپایی موکب شهرستان بهارستان در ایام اربعین گفت: بیشترین خدمات بهارستانی‌ها در این موکب در مسیر شهر نجف به کربلا ارائه است.
- اخبار استانها -

حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر پیران در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بهارستان، با اشاره به حضور موکب شهرستان بهارستان در مسیر نجف به کربلا اظهار داشت: برای نخستین بار این موکب از شهرستان بهارستان راه‌اندازی می‌شود.

وی به کمک بلاعوض 150 میلیونی به هیئت‌های مذهبی در بهارستان اشاره کرد و گفت: در ایام محرم به 300 هیئت بن خرید 500 هزار تومانی کمک بلاعوض از محل عواید ‌موقوفه مشیرالسلطنه جهت تأمین اقلام موردنیاز هیئت‌ها پرداخت شد.

ظرفیت مجموعه‌های مردمی و هیئت‌های مذهبی در کنگره شهدای استان مرکزی استفاده می‌شوداجرای طرح تأمین کالاهای مصرفی هیئت‌های مذهبی در قممحسن هاشمی: شهرداری مخفیانه به هیئت‌ها کمک می‌کند که ریا نشود

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بهارستان همچنین با اشاره به برپایی نمایشگاه طرح شمیم حسینی(ع) تصریح کرد: این نمایشگاه با همکاری اداره تبلیغات اسلامی بهارستان با عرضه محصولات فرهنگی و ادوات دسته‌جات و ملزومات آشپزخانه حسینیه‌ها و مساجد در امامزاده لطیف(ع) این شهرستان با 30 درصد تخفیف برپا شده است.

پیران سپس خاطرنشان کرد: با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان اقلام خوراکی و مواد غذایی موردنیاز هیئت‌های مذهبی به قیمت دولتی به هیئت‌ها عرضه می‌شود.

کلیدواژه ها :نجف بهارستان
منبع : تسنیم
website tracking