۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱

تاکید معاون استاندار تهران بر فعال شدن شوراهای امر به معروف در دستگاه‌های اجرایی

تاکید معاون استاندار تهران بر فعال شدن شوراهای امر به معروف در دستگاه‌های اجرایی
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با تأکید بر تشکیل شوراهای امر به معروف در کلیه سازمان‌ها گفت: شورای امر به معروف و نهی از منکر در همه دستگاه‌های سطح استان باید فعال شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تهران، شکرالله حسن‌بیگی امروز در جمع خبرنگاران با تأکید بر تشکیل شوراهای امر به معروف در کلیه سازمان‌ها اظهار داشت: شورای امر به معروف و نهی از منکر در همه دستگاه‌های سطح استان باید فعال شود.

وی ادامه داد: پیش از اینکه مشکلات به سیستم قضایی کشیده شود رؤسای دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به اجرایی شدن اهداف شوراهای امر به معروف اقدام کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران بیان کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی به عنوان رئیس شورای امر به معروف به ضرورت جاری و ساری شدن امر به معروف در کشور تاکید کرد با این هدف که نیروی انتظامی کمتر درگیر مباحث فرعی شود.

آیت‌الله ‌حسینی‌شاهرودی‌: امر به معروف و نهی ازمنکر باعث خیر، برکت و پیشرفت جامعه می‌شود‌بوشهر| آموزش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر باید از خانواده‌ها آغاز شودنهادینه کردن فریضه امر به معروف در بین مردم تضمین سلامت جامعه است

حسن‌بیگی افزود: زمانی که امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دچار فراموش شود نخستین ضربه‌ها و مشکلات متوجه مردم خواهد شد از این‌رو باید با اقدامات فرهنگی توجه مردم را به این فریضه جلب کرد تا بدون هیچ‌گونه مشکلی امر به معروف در جامعه ترویج داده شود.

وی در پایان تصریح‌کرد: ما به دنبال تحقق منویات مقام معظم رهبری در فراگیر کردن فریضه امر به معروف در بین آحاد جامعه هستیم و امید است این فرضیه الهی به طور کامل در جامعه محقق شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking