۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲

همزمان با گرامیداشت هفته دولت؛

زمین چمن مصنوعی مجتمع آموزش عالی گناباد افتتاح شد

زمین چمن مصنوعی مجتمع آموزش عالی گناباد افتتاح شد
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از مجتمع آموزش عالی گناباد، همزمان با پنجمین روز از هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و با حضور فرماندار و جمع کثیری از روسای ادارات شهرستان و مدیران مجتمع آموزش عالی گناباد زمین چمن مصنوعی به متراژ یکهزار و ۳۴۴ متر مربع و هزینه تمام شده ۳ /۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولت و کمک خیرین، افتتاح شد.سید مصطفی موسوی زاده سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد در افتتاح این مراسم ضمن تبریک هفته دولت گفت: پیشرفت مجتمع آموزش عالی گناباد حاصل یک کار دلی، جمعی و مشارکتی است.موسوی زاده ضمن تشکر از زحمات حسین نجاری در دوران ریاست خود در مجتمع آموزش عالی گناباد افزود: ما نیاز به همدلی و همراهی تمامی اعضای هیات علمی، کارکنان و مسوولین شهرستان برای رسیدن به اهداف این مجتمع داریم.حسین نجاری رئیس سابق مجتمع آموزش عالی گناباد نیز در این مراسم بیا

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از مجتمع آموزش عالی گناباد، همزمان با پنجمین روز از هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و با حضور فرماندار و جمع کثیری از روسای ادارات شهرستان و مدیران مجتمع آموزش عالی گناباد زمین چمن مصنوعی به متراژ یکهزار و ۳۴۴ متر مربع و هزینه تمام شده ۳ /۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولت و کمک خیرین، افتتاح شد.

سید مصطفی موسوی زاده سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد در افتتاح این مراسم ضمن تبریک هفته دولت گفت: پیشرفت مجتمع آموزش عالی گناباد حاصل یک کار دلی، جمعی و مشارکتی است.

موسوی زاده ضمن تشکر از زحمات حسین نجاری در دوران ریاست خود در مجتمع آموزش عالی گناباد افزود: ما نیاز به همدلی و همراهی تمامی اعضای هیات علمی، کارکنان و مسوولین شهرستان برای رسیدن به اهداف این مجتمع داریم.

حسین نجاری رئیس سابق مجتمع آموزش عالی گناباد نیز در این مراسم بیان کرد: همه ما باید به بهترین شکل دکتر موسوی زاده را حمایت کنیم تا بتوانند مسوولیت خود را به بهترین شکل به سرانجام برسانند.

وی افزود: خوشحالیم که یکی دیگر از مجموعه‌های دانشگاه افتتاح می‌شود و امیدواریم که هر چه سریعتر پردیس مجتمع بطور کامل به بهره برداری برسد.

نجاری کار انجام شده را حاصل همه حمایت‌ها و همکاری‌های همکاران در مجتمع، مسوولین شهرستان از جمله فرماندار، امام جمعه، نماینده و سایر مسوولین که افرادی همدل و دلسوز هستند و همواره تلاش کردند تا این مجتمع به اهداف خود نزدیک شود، دانست.

حامد قربانی فرماندار شهرستان نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تشکر از زحمات نجاری، از انتصاب یک مدیر جوان و بومی به سمت سرپرست مجتمع آموزش عالی ابراز خرسندی کرد.

قربانی گفت: علیرغم اینکه شهرستان گناباد در فاصله بیشتری از مرکز استان قرار دارد و سایر مشکلات، اما این موضوع هیچ خللی در عزم راسخ مردم و مسوولین این شهرستان برای تحقق آرزو‌های منطقه ایجاد نکرده است.
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking