۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۰

پرداخت ۲ هزار میلیارد تومان وام توسط صندوق کارآفرینی امید

معاون صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: این صندوق امسال ۲ هزار میلیاردتومان وام اشتغال ارزان قیمت به متقاضیان پرداخت می‌کند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، نیکنام هوشیار معاون صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: این صندوق امسال ۲ هزار میلیاردتومان وام اشتغال ارزان قیمت به متقاضیان پرداخت می‌کند.

 هوشیار  در حاشیه بهره برداری از طرح احیا یک واحد تولیدی در گفتگو با ایرنا افزود: میزان اشتغال این تسهیلات در کارگروه‌های استان و با توجه به مصوبات استان‌ها تعیین می‌شود.

وی اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب و ابلاغ رییس جمهوری در خصوص برداشت موانع تولید تاکنون ۷۸ هزار فقره وام قرض الحسنه به ارزش ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان پرداخت کرده است.

معاون صندوق کارآفرینی امید کشور با اشاره به پرداخت ۷۱۴ میلیارد تومان وام اشتغال روستایی در لرستان تصریح کرد: این استان موفق به جذب ۱۰۰ درصدی اعتبار شده و به همین منظور اعتبار صندوق لرستان ۳۰ درصد افزایش یافته است.

هوشیار گفت: در صورت جذب مابقی اعتبار تا پایان سال توسط صندوق لرستان؛ ۳۰ درصد اعتبار مضاعف نیز به این استان اختصاص خواهد یافت.

در این مراسم شرکت تعاونی فدک لبن با تسهیلات ۲ میلیارد تومانی صندوق کارآفرینی امید و سهم آورده ۲۰۰ میلیون تومانی سرمایه گذار پس از سه سال با ۲۷ نفر اشتغالزایی افتتاح شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران
website tracking