۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۰

۷۰ درصد از زائران راهیان نور جوانان هستند

سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر شنبه شب در دیدار با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد تاکید کرد : بسیاری از زائران راهیان نور را جوانان و نوجوانانی تشکیل می دهند که استقبال خوبی از این سفرهای معنوی دارند.

وی بیان داشت : در راهیان نور و حفظ و نشر آثار دفاع مقدس اگر مردم را با اهداف شهدا آشنا شوند توطئه‌های دشمن خنثی خواهد شد و باید بدانند که شهدا زنده هستند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت : تلاش می شود در سفرهای معنوی راهیان نور ، ارزش های ۸ سال دفاع مقدس به نسل جوان منتقل شود

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت : این دو شهید بزرگوار نماد خدمت صادقانه و بی منت به مردم هستند و همه شهدا اثرگذار هستند که باید راه آنها تداوم یابد.

حجت الاسلام محمد علی نکونام با اشاره به در پیش بودن ماه محرم و صفر افزود : حرکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاه مقدس در معرفی ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان بسیار با ارزش است و باب و دروازه ای برای شهادت است و هر امتی شهادت داشته باشند همواره زنده و پویا است که باید قدر آن را دانست.

وی تصریح کرد :چهارمحال و بختیاری در اجرای ابلاغیه های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش ها بیش از ۴۰۰ درصد جلوتر است و در موزه دفاع مقدس نیز کارهای مطلوب و قابل قدردانی وجود دارد.

نکونام اظهار داشت : نسل جوان و نوجوان تشنه دانستن هستند و راهیان نور یک ظرفیت برای معرفی ایثارگری و ارزشهای دفاع مقدس به این نسل است.

به گفته وی، مطالبات مردم از دفتر نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری بسیار بالاست ولی این دفتر امکانات اجرایی برای تحقق این مطالبات مردم را ندارد.

به گزارش ایرنا، سال گذشته بیش از ۷ میلیارد از یادمان های دفاع مقدس در قالب راهیان نور دیدن کردند.

۲۰۹۷

انتهای پیام

منبع : جماران
website tracking