۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۵

لیگ برتر فوتسال| سن‌ایچ ساوه نماینده شیراز را گلباران کرد؛ صدرنشینی ساوجی‌ها

لیگ برتر فوتسال| سن‌ایچ ساوه نماینده شیراز را گلباران کرد؛ صدرنشینی ساوجی‌ها
تیم سن ایچ ساوه درحالی امروز در یک بازی پرگل مهمان شیرازی خود را بدرقه کند که بااین برد اختلاف صدرنشینی خود را با تیم‌های دیگر افزایش داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه امروز در هفته نهم لیگ برتر میزبان ارژن شیراز بود که در نهایت هم توانست در یک بازی تهاجمی حریف را با شکست بدرقه کند.

در این دیدار که به میزبانی ساوجی‌ها در سالن فجر برگزار شد، نماینده فوتسال استان مرکزی 5 بر 2 از سد میهمان خود گذشت تا با 19 امتیاز همچنان بر صدر جدول تکیه بزند.

سن‌ایچ ساوه که در این فصل به‌عنوان نماینده استان مرکزی توانسته بازی‌های قابل قبول و تهاجمی از خود به نمایش بگذارد که البته در این بازی برخی بازیکنان را به سبب مصدومیت یا محرومیت در اختیار نداشت اما با این حال هر سه امتیاز بازی را کسب کرد.

هرچند در ابتدای بازی و زمان هایی از این رقابت فشار تیم حریف بر روی دروازه سن‌ایچ زیاد بود و به 2 گل هم دست یافت اما ساوجی ها با تغییر تاکتیک و ارائه بازی تهاجمی حریف را گلباران کردند.

ارژن در پی جبران شکست مقابل سن ایچ ساوهشرکت عالیفرد (سن ایچ)، واحد نمونه کشوری در سال 1397تبریز| مس سونگون و سن ایچ ساوه به تساوی رضایت دادند
​​​​در این مسابقه که با حضور "آرش جابری" دبیر سازمان لیگ فوتسال برگزار شد محمد جامع 2 بار، مهدی کریمی، محمد حسینی، علیرضا جوان هر کدام یک بار برای سن‌ایچ ساوه گلزنی کردند و مرتضی کشاورز و علیرضا جوانبخت نیز گل‌های ارژن را به ثمر رساندند.

سن ایچ در پایان توانست بازی را 5 بر 2 به سود خود رقم زند و اختلاف خود با دو تیم مدعی یعنی گیتی‌پسند و فرش آرا افزایش دهد و با اختلاف بر صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال کشور تکیه بزند.

به گزارش تسنیم، تیم فوتسال سن‌ایچ ساوه تا این فصل از 9 بازی خود 6 برد، 2 باخت و یک تساوی و 19 امتیاز به دست آورده است.

ساوه‌ای‌ها در این 9 بازی 28 گل به ثمر رسانده و در مقابل 16 گل دریافت کرده و در مجموع تفاضل گل 12 را به دست آورده و با تفاضلی 3 و 4 امتیازی نسبت به گیتی پسند و فرش آرا در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking