۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹

امام جمعه بندرعباس:

انعکاس دستاوردها در هفته دولت آگاهی عمومی را افزایش می دهد

انعکاس دستاوردها در هفته دولت آگاهی عمومی را افزایش می دهد
امام جمعه بندرعباس گفت:انعکاس دستاوردها در هفته دولت آگاهی عمومی را افزایش می دهد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از  هرمزگان   ،حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده در خطبه های نماز جمعه بندرعباس افزود : انعکاس دستاوردها در هفته دولت هم آگاهی عمومی را افزایش می دهد و هم سبب می شود تا دولتمردان نقاط ضعف را بهتر دریافته و برای تقویت نقاط قوت بکوشند . 

خطیب جمعه بندرعباس با برشمردن مزایای سرمایه گذاری و لزوم حمایت از بخش خصوصی گفت : مدیران باید موانع این مسیر را برداشته و برای جذب سرمایه گذار تسهیلات لازم را فراهم آورند . 

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده با ترسیم چرخه تولید تا مصرف و اهمیت حذف واسطه ها افزود: هم اینک وجود دلالان و واسطه ها بین تولید کننده و مصرف کننده باعث افزایش قیمت ها و در نتیجه ضرر تولید کننده و مصرف کننده می شود . 

خطیب جمعه بندرعباس به دواطلبان احتمالی برای حضور در انتخابات اسفند ماه توصیه کرد حتماً قوانین مربوط را رعایت کنند . 

امام جمعه بندرعباس با تبیین مناسبت های تقویمی از جمله روز پزشک ، کار این قشر را برای حفظ و ارتقای سلامت جامعه مهم دانست و گفت : راه اندازی مراکز تخصصی درمانی افزایش پایگاههای امدادی در جاده ها و تجهیز اورژانس ها از نیاز های بخش بهداشت و درمان هرمزگان است . 

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده به روز خانواده اشاره کرد و افزود: آموزش به مادران برای دستیابی برای اهداف رشد جمعیت و تکریم بازنشتگان را از مواردی دانست که باید مسئولان و مدیران مربوط برای انجام آن برنامه ریزی کنند . 

او در پایان با اشاره به سفر خود به منطقه کوشای احمدی افزود: لزوم توجه به جاده ها ، ساخت مدرسه های شبانه روزی و اشتغال زایی و توسعه زیرساخت های کشاورزی از مهمترین نیاز های این منطقه است و مسئولان استان باید برای رفع مشکلات این منطقه تلاش بیشتری کنند .

انتهاى پيام/ف

خطبه هاى نماز جمعه بندرعباس
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking