۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۹

خطیب جمعه ورامین:‌ قوانین پیش پای تولیدکنندگان دست و پاگیر است

خطیب جمعه ورامین:‌ قوانین پیش پای تولیدکنندگان دست و پاگیر است

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های این هفته نماز جمعه ورامین تاکید کرد:‌ در حالی که مسئولان موظفند مسیر تولید و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را هموار و شرایط را برای تولید، سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال فراهم کنند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ادامه داد:‌ رهبر معظم انقلاب توجه به پیشران‌های اقتصاد نظیر مسکن، کشاورزی، خودرو، لوازم خانگی و اقتصاد دانش بنیان را از اصول اولیه رونق اقتصادی کشور یاد کرده‌اند چراکه فعال شدن هر یک از این حوزه ها، سایر بخش های اقتصادی را نیز به حرکت وامی‌دارد.

وی افزود: به نظر می‌رسد برخی متولیان امر، اعتقادی به رفع مشکلات اقتصادی ندارند چراکه اگر انگیزه‌ای برای این کار داشتند وضعیت اقتصادی کشور بسیار بهتر از وضع امروز بود.
امام جمعه موقت ورامین با اشاره به تهاجم همه جانبه دشمن علیه ایران اسلامی در حوزه فرهنگ گفت: دشمنان نظام صراحتا به این واقعیت معترفند که غلبه بر جمهوری اسلامی با جنگ نظامی و تحریم ممکن نیست و باید با نفوذ فرهنگی و تاثیرگذاری بر مردم، مغزها و تحریک هوس‌ها به این هدف برسند.
محمودی تصریح کرد : امروز همه مردم و مسئولان موظفند با حمایت از تولید آثار فاخر فرهنگی در حوزه هایی همچون هنر، سینما، کتاب و تئاتر این شبیخون فرهنگی را خنثی کنند.
وی با تأکید بر لزوم مقابله با بدحجابی در جامعه گفت: هر کس در حوزه حفاظت از اخلاق، معنویات و حجاب کوتاهی کند بر مسئولیت شرعی خود عمل نکرده و خائن به خدا، پیامبر، شهدا و ملت ایران محسوب می‌شود.
تهرام/۷۲۵۴/ ۱۰۰۸

انتهای پیام
کلیدواژه ها :ورامین
منبع : جماران

اخبار مرتبط

website tracking