۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۹

سمنان| دولتمردان اقدام عملی و عاجل در کنترل گرانی‌ها انجام دهند

سمنان| دولتمردان اقدام عملی و عاجل در کنترل گرانی‌ها انجام دهند
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان گفت: دولتمردان می‌توانند با تشدید نظارت‌ها و اقدامات عملی تورم را مهار و گرانی‌ها را کنترل کنند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه که در مصلای بزرگ سمنان با حضور پرشور مردم مؤمن و نمازگزار این شهرستان برگزار شد از دولتمردان خواست به مشکل گرانی‌ها و تورم توجه کنند.

وی افزود: دولتمردان می‌توانند با تشدید نظارت‌ها و اتخاذ تدابیر ویژه، جدی و عملی تورم را مهار و گرانی‌ها را کنترل کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان بیان داشت: اشاره‌ای اقتصادی در بخش‌های مختلف مشکلاتی را ایجاد کرده است که نیاز به رفع آن از سوی مسئولان امر است و باید مردم را در رفع و حل‌وفصل مشکلات یاری کرد و این وظیفه هر مدیر و مسئولی است.

آیت‌الله شاهچراغی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب از دولتمردان خواسته‌اند که از حاشیه‌سازی‌ها فاصله گیرند و لازم و ضروری است که به این امر مهم توجه جدی شود.

علت گرانی میوه در کهگیلویه و بویراحمد مشخص شدساز ناکوک بازار مرغ کهگیلویه و بویراحمد؛ سود گرانی مرغ به جیب دلالان می‌رودکمبود و گرانی دو معضل بازار لوازم خانگی

وی در ادامه خدمت به مردم را نوعی عبادت در درگاه خداوند متعال دانست و گفت: هیچ کوتاهی در خدمت‌رسانی به مردم نباید انجام شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با اشاره به در پیش بودن روزی که به نام خانواده نام گرفته‌شده است گفت: خانواده رکنی مهم در جامعه به شمار می‌رود که باید در آن به مبانی و آموزه‌های دین مبین اسلام توجه کرد؛ چراکه جامعه سالم در پرتو خانواده‌ای سالم ساخته می‌شود.

آیت‌الله شاهچراغی تأکید کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان باید به دستورات مورد تأکید اسلام همچون حجاب و عفاف توجه و در پیاده‌سازی آن پیشگام باشند و اقدامات عملی در این راستا انجام دهند.

وی با اشاره به آغاز هفته دولت از دوم شهریورماه گفت: خدمات انجام‌شده از سوی دستگاه‌های مختلف باید با شفافیت و درستی به اطلاع مردم رسانده شود.

منبع : تسنیم
website tracking