۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰

آغاز طرح ملی نذر آب هلال احمراستان تهران در خاش

آغاز طرح ملی نذر آب هلال احمراستان تهران در خاش

شاهین فتحی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در استان تهران اظهار کرد: طرح ملی نذر آب سال گذشته توسط سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور جهت ارائه خدمات به روستاهای محروم کلید خورد.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان تهران نیز در همین راستا اقدام‌های مختلفی را انجام داد و پس از بررسی‌های لازم روستای چاه احمد شهرستان خاش در استان سیستان و بلوچستان را به عنوان مرکزیت این طرح در گام دوم قرار داد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران بیان کرد: طبق جلسات مختلفی که با مسؤولان شهرستان خاش به خصوص هلال احمر این شهرستان برگزار شد، مقرر گردید که خدمات هلال احمر استان تهران به مردم روستای چاه احمد از توابع بخش نوک‌آباد شهرستان خاش ارائه شود.

فتحی اضافه کرد: عوامل هلال احمر استان تهران در قالب یک کاروان در قالب طرح ملی نذر آب جمعیت هلال احمر با حضور پزشکان و پیراپزشکان داوطلب هلال احمر، خدمات مختلفی را به هموطنان ارائه می‌کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران تصریح کرد: در این طرح که از امروز تا چهارم شهریور ماه به طول می‌انجامد، پزشکان، پیرا پزشکان، پرسنل هلال احمر استان تهران به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی خواهند پرداخت.

منبع : فارس
website tracking