۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۵

برهانی: امیدوارم در بازی فردا پیروز از زمین خارج شویم

بازیکن تیم ملی والیبال بانوان کشورمان گفت: امیدوارم در بازی فردا پیروز از زمین مسابقه خارج شویم، در دیدار مقابل چین تایپه تمرکز کافی را نداشتیم.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مائده برهانی بازیکن تیم ملی والیبال بانوان کشورمان پس از باخت مقابل چین تایپه اظهار داشت: ست اول را خیلی خوب شروع کردیم و در تمامی شاخص‌ها خوب بودیم. در ست دوم یک لحظه تمرکز خود را در اواخر ست از دست دادیم و بازی را واگذار کردیم. متاسفانه بعد از این که تمرکز خود را از دست دادیم، نتوانستیم به بازی برگردیم و این نقطه ضعف ماست که وقتی تمرکزمان را از دست می‌دهیم، به راحتی این تمرکز بر نمی‌گردد. باید راه حلی برای این موضوع پیدا کنیم تا در بازی‌های بعدی دچار مشکل نشویم.

بیشتر بخوانید: مهرگان: عملکرد بهتری در حمله باید داشته باشیم/ فردا بازی مهمی را در پیش داریم

وی اضافه کرد: فردا باید برابر برنده بازی قزاقستان و اندونزی به میدان برویم. پیش‌بینی من این است که به مصاف قزاقستان می‌رویم. آن‌ها تیمی خوب با دفاع‌های بلند هستند و طبیعتا باید با فاصله از تور مقابل آن‌ها بازی کنیم. مطمئنا کادر فنی تدابیر لازم را برای آن بازی در نظر می‌گیرد. امیدوارم فردا روز ما باشد تا بتوانیم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

بیشتر بخوانید: تیم ملی والیبال بانوان ایران ۱ - چین تایپه ۳ / دومین شکست متوالی والیبالیست‌های کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking