۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸

خانواده شهدا و ایثارگران سرمایه های مهم اجتماعی کشور هستند

 به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست در آستانه هفته دولت به دیدار خانواده شهدا و ایثارگران رفت و ضمن گرامیداشت مقام شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: حضور در جمع خانواده ایثارگران توفیقی بزرگ است.
استاندار قم در دیدار باخانواده شهیدان محسن و مهدی امینی از شهدای دفاع مقدس خدمت به مردم و نظام اسلامی را وظیفه مسئولین دانست و اضافه کرد: دولتمردان خود را مدیون خانواده شهدا می دانند و ما در کنار شماییم تا تمام توان خود را برای رفع مسائل و مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران بکار ببریم.

وی همچنین در دیدار با عیسی شباهت جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی ضمن تبریک میلاد با سعادت امام موسی کاظم (ع) و آغاز هفته دولت، افزود: جانبازان سرمایه های نظام و انقلابند و مدیران باید با عملگرایی، نسبت به تکریم این سرمایه های افتخار آمیز اقدام کنند.

 دیدار با آزاده سرافراز سید حسن میرسید برنامه دیگر مقام عالی دولت در استان بود که استاندار قم در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن سالروز آزادی اسرای دفاع مقدس، ادامه داد: این قشر صبور؛ آزادگی را در دوران اسارت اثبات کردند و حضور این سرمایه های ارزشمند در میان مردم و مسئولین قدر شناس مایه دلگرمی و امید است.

گفتنی است در این دیدار ها مرتضی حیدری فرماندار قم و هاشمی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم حضور داشتند.

منبع : فارس

پربازدیدترین امروز

website tracking