۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۲

اصفهان| هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن: داور ابتدا نمی‌خواست اخراجم کند

اصفهان| هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن: داور ابتدا نمی‌خواست اخراجم کند
هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: فکر می‌کنم داور نمی‌خواست کارت زرد دوم را به من نشان دهد و اخراجم کند و ابتدا برای تذکر دادن به سمت من آمد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، علیرضا چراغعلی شامگاه پنجشنبه و پس از شکست 3 بر 2 تیمش برابر سایپا در هفته نخست لیگ برتر، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی بود. بیشتر مالکیت توپ در دست ما بود، اما با اشتباه و بی‌تجربگی من که اخراج شدم تیم به مشکل خورد.

وی در پاسخ به اینکه اخراجش درست بود یا خیر افزود: فکر می‌کنم داور نمی‌خواست کارت زرد دوم را به من نشان دهد و اخراجم کند و برای تذکر دادن به سمت من آمد، اما با سر و صدای بازیکنان سایپا کارت زرد دوم را به من نشان داد. البته کارت زرد اولم درست بود.

اصفهان| حضور بازیکنان سرباز ذوب‌آهن در فولادشهر؛ خوش و بش مدیرعامل جدید با خبرنگاران و شعار تماشاگران علیه صادقیاصفهان| ادامه طلسم ذوب‌آهن برابر نارنجی‌پوشان؛ کامبک سایپا در فولادشهرصادقی: می‌توانستیم در نیمه اول هم پیروز باشیم/ داوری بازی مشکل آنچنانی نداشت

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره اینکه ذوب‌آهن استاد کامبک زدن است و چطور شد که برابر سایپا اسیر کامبک حریف شد، گفت: شاید به خاطر اخراج من بود که تیم افت کرد و سایپا توانست بر بازی مسلط شود و ضربه کاشته سایپایی‌ها خیلی به آنها روحیه داد.

وی درباره عملکرد محمدباقر صادقی در مقایسه با رشید مظاهری ادامه داد: هر دو دروازه‌بان ما خوب هستند و دروازه‌بان‌های بزرگ جهان هم اشتباه می‌کنند و نمی‌توان گفت دروازه‌بان تیم مقصر شکست است.

منبع : تسنیم
website tracking