۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۲

ظرفیت خوابگاهی در این دانشگاه محدود است/در تلاشیم اغلب تقاضای خوابگاه دانشجویان را پاسخ دهیم

ظرفیت خوابگاهی در این دانشگاه محدود است/در تلاشیم اغلب تقاضای خوابگاه دانشجویان را پاسخ دهیم
رییس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به آمادگی این دانشگاه برای پذیرش دانشجویان خوابگاهی در آستانه سال تحصیلی جدید، گفت: ما در دفترچه کنکور به داوطلبان حضور در دانشگاه شهید بهشتی اعلام کردیم که ظرفیت خوابگاهی در این دانشگاه محدود است و تعهدی برای خوابگاه دانشجویان نداریم.

دکتر حسن صدوق در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب با اشاره به برنامه دانشگاه شهید بهشتی برای بازسازی و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی، اظهار کرد: ما در تابستان امسال یک خوابگاه با ظرفیت هزار نفر برای اسکان دانشجویانی که متقاضی حضور در خوابگاه بودند، در نظر گرفتیم تا این دانشجویان بتوانند با اسکان در این خوابگاه‌ها فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی خود را انجام دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه حدود ۵۵۰۰ نفر ظرفیت خوابگاهی در دانشگاه شهید بهشتی که میزان تقاضا برای اسکان در خوابگاه‌ها بیشتر از ظرفیت موجود است گفت:تمامی خوابگاه‌های دانشجویان دختر و پسر دانشگاه شهید بهشتی برای تابستان امسال مورد بازسازی قرار گرفته است. 

دکتر صدوق تاکید کرد: ما در دفترچه کنکور به داوطلبان حضور در دانشگاه شهید بهشتی اعلام کردیم که ظرفیت خوابگاهی در این دانشگاه محدود است و تعهدی برای خوابگاه دانشجویان نداریم.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به این که خوابگاه‌های دانشگاه شهید بهشتی با علوم پزشکی شهید بهشتی مشترک است و خوابگاه‌ها بین این دو دانشگاه تقسیم شده است در نتیجه با کاهش ظرفیت خوابگاهی مواجه هستیم اما با این وجود تلاش کردیم تلاش می کنیم اغلب تقاضای دانشجویان را برای اسکان در خوابگاه پوشش بدهیم.

رییس دانشگاه شهید بهشتی همچنین از مرمت و بازسازی تمامی ساختمان‌های دانشگاه شهید بهشتی خبر داد و گفت: بودجه تعمیر و تجهیز ساختمان‌های خوابگاه به صورت اوراق به دانشگاه‌ها اختصاص داده می‌شود، دانشگاه برای بازسازی این ساختمان‌ها با پیمانکاران قرارداد می‌بندد و تعهدات را در بازه زمانی مشخص پرداخت می‌کند. قرار است امسال حدود ۱۲ میلیارد تومان در این زمینه صرف می‌شود.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :ساختمان
منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking